Tüm Dostlara Selamlar

Tüm Dostlara Selamlar

Çizgi Diyarına Hoşgeldiniz

Like Tree129Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15.Mayıs.2016, 13:32   #1
Çeviri Balonlama

Lobador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 290543
•Rep Seviyesi :
Lobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond repute
Standart Tüm Dostlara Selamlar
Öncelikle hepinize selamlar, saygılar hiç tanımadığım dostlarım.
Aslında bu siteyi tam olarak keşfedeli neredeyse 6 ay kadar oldu ama daha yeni konu açma, sizlere teşekkür etme fırsatı buldum.

Şu an Türkiyeden binlerce kilometre uzaklıkta yaşıyorum. Genellikle gurbette yaşayan insanlar en çok ülkesinin yemeklerini özlermiş ama ben galiba en çok ülkemin sahaflarını özledim (Yemek konusundaki rahatlığımın sebebi de eşimdir, sağolsun Türk yemeklerini hiç özletmedi bana)

Birçoğunuzun olduğu gibi benim de çocukluk günlerimin en güzel anıları çizgi romanlar içinde saklıydı. Kolay değil internet hatta özel kanallar olmayan bir dönemde çocuk olmakç Ne bilgisayar oyunları oynayabilirdik ne de doyasıya çizgi film izleyebilirdik. O yüzden (birçoğunuz gibi) benim de en büyük eğlencem çizgi romanlar okuyarak hayallere dalmaktı.

Bu siteyi ilk keşfettiğimde kendimi Fantom'un büyük hazine odasını bulmuş gibi hissettim. İnanılmaz bir arşiv, inanılmaz sayıda çizgi roman elimin altında sadece indirmemi bekliyordu. Belki çok korktum en başta bu hazineyi kaybetmekten o yüzden sadece indirdim, indirdim, indirdim..

Zagorlar, Teksaslar, Tommiksler, Teksler, Mister Nolar, Tom Brakslar..
Daha neler neler..

Herhalde onbinlerce çizgi roman indirdim ve şu an istediğimi ipadimde okuyabiliyorum. Bu gerçekten müthiş bir keyif.

ve şimdi sıra geldi bu keyfi yaşatanlara teşekkür etmeye. Öncelikle tek bir kitap bile tarayıp koyan herkese candan teşekkürler ederim dostlar. Emekleriniz ödenmez gerçekten hepiniz var olun.

Şimdi de bu kitapları indirirken isimlerine en çok rastladığım ve isimlerini bi yerlere not aldığım dostlara ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Umarım arada ismini atladığım olmaz. Olursa da kusura bakmasın, hakkını helal etsin lütfen..

Profesör, Ertuğrul, Savok, Büyük Beyaz, Yeryüzü, Sarkomer, Colinmccay, IlhanX, Bakunin, Gulyabani, Scanfan, MehmetAli, Kinowa, Vefalı, Bayposta, Caretta, Bay_x, Raven, Oktay_izm, Nisan Yagmuru, Kroker..
Herhalde en çok sizin taradığınız çizgi romanları indirdim, okudum o yüzden sizlere ayrı bir teşekkür daha etmek istedim.

Kendinize çok iyi bakın dostlar, tekrar görüşmek üzere..
Lobador isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2016, 13:38   #2
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1350861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Hoş geldin sevgili Lobador...
Ta uzaklara burdan bir dostluk eli uzatabilmişsek ne mutlu bize...
Yorumlarınızla bizlerle birlikte olursanız sevinirim.
Selam ve saygılarımla.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2016, 13:43   #3
Administrator

bakunin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1218531
•Rep Seviyesi :
bakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond repute
bakunin - MSN üzerinden mesaj gönder
Çizgi roman okurlarının -en azından belli bir yaş grubunun üzerindekilerin- ortak yaşam kesitini hatırlatan güzel mesajınızla aramızda olmanızdan dolayı biz de çok sevindik.
Hoş geldiniz.

Kendisini başkalarının kurtarmasını bekleyen kişiler yalnızca kölelerdir.

bakunin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2016, 13:46   #4
Onursal Üye

caretta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 730634
•Rep Seviyesi :
caretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond repute
Teşekkürünü aldım kabul ettim sevgili dostum.Böyle içten gelen teşekkürler beni daha fazla paylaşım yapmak için motive ediyor.
Sağlıcakla kal...
caretta isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2016, 17:06   #5

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Hoş geldiniz Lobador

Paylaştığınız anılar hemen hepimizin yaşadığı ortak anılarımızdır.

Çizgi Diyarı'nın havası böyle
Önce çarpıyor, çakır keyif aşamasına bile geçmeden çizgi roman sarhoşu ediyor
Ayılma ve teşekkür etmeyi akla getirmesi 6 aydan çok fazla sürüyor bazen
Dört yıl sonra merhaba diyebilme kıvamına gelebilen dostlar yanında beş yıl sonra ilk paylaşımını yapan dostlar da var
Sekiz yılda hâlâ merhaba bile diyememiş dostlar da var
Ama hepsi de eşit, hepsi de Çizgi Diyarı üyesi olmanın ayrıcalığından eşit olarak yararlanma hakkına sahip
Hepsi de baş tacı
murtaza5, serdary67, savok ve 10 kişi bunu beğendi.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2016, 17:29   #6
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

bayposta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 753133
•Rep Seviyesi :
bayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond repute
Sana da selam, bizde 6 aydır labadordan niye hiç ses çıkmıyor diyorduk ki sen selam verdin, aleyküm selam.
bayposta isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2016, 18:58   #7
Yönetici

scanfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1772512
•Rep Seviyesi :
scanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond repute

Tekrar hoşgeldiniz sevgili "Lobador". Motive edici nazik sözleriniz için teşekkürler. Yazdığınız satırlar anılarımı canlandırdı. Sanki yıllar önce sinema önlerindeki kitap sergilerinden çizgi roman satın alırken (ya da kiralayıp okurken) sürekli karşılaştığım, ama adını, kim olduğunu bilmediğim, çocukluk dönemimden eski bir tanıdığa yeniden rastlamış gibi oldum. Bilgisayar ağı en uzak noktaları bile yakınlaştırıyor. Hangi ülkede olduğunuzu yazmamışsınız ama yörenizde yayınlanan ama buralarda bilinmeyen çizgi romanları bize tanıtın, çevirin, balonlayın, paylaşın. O da olmadı çizgi romanla ilgili makaleleri, haberleri çevirin, özetleyin. Yada sadece yorumlarınızı yazın. Bizimle olduğunuzu bilelim, o da yeter. Haydi siz de katkılarınıza başlayın artık. Heyecanla bekliyoruz.
Sevgiyle kalın.

murtaza5, savok, KARAOĞLAN ve 8 kişi bunu beğendi.
scanfan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2016, 23:09   #8
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

kadirnip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 795782
•Rep Seviyesi :
kadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond repute
kadirnip - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Çizgi Diyarı'na hoş geldiniz sevgili Lobador...
Ben de aynen sizin gibi, Diyar ile tanıştığımda derin bir şok yaşamış ve sadece indirmiş ve indirmiştim... Daha sonra ayılıp biraz kendime geldiğimde Diyarımızın üyelerini tanımaya başlamış ve bu kişilerin tamamen hobi amaçlı, herhangi bir karşılık beklemeden, büyük fedakarlıklarla (taramalar, düzenlemeler, çeviriler ve balonlamalar ile) paylaşımlar yaptığına şahit olmuştum...
Çizgi diyarı aslında bir forumdan çok, bir aile ortamı gibi, bir enstitü gibi ve bazen de bir yayınevi gibi hissettirmektedir bana... Ama hepimizin burada buluşmasına vesile olan ortak tutku ise, Çizgi Roman sevgisi...
Aramıza hoş geldiniz...
kadirnip isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Mayıs.2016, 01:19   #9
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1816705
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Hoşgeldiniz sevgili "Lobador".
Daha dün gibi hatırlıyorum
siteye üye olduğum günlerde
deli gibi çizgi roman indirip
okumaya başlamıştım. Sonra
şu tarama işleri nasıl oluyor
diye bir iki deneme yapışım.
Birlikte yapılacak daha çok iş
var ve çizgi roman sevgisi ile
olacak bu işler.
Keyifli forumlar dilerim
uzaklardan merhaba diyen
dostumuza...
Alt 16.Mayıs.2016, 02:48   #10
Onursal Üye
Çeviri Balonlama
Yönetici

hggurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 320904
•Rep Seviyesi :
hggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond repute
Yine ben sona kalmışım, dostlar hemen her şeyi söylemişler.
Bana da sadece "Hoşgeldiniz" demek kalmış.
Aramıza, diyarımıza hoşgeldiniz, safa geldiniz...
hggurak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil