Çizgi Diyarı e-dergi Sayı 19

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Uzun ve yorucu bir çalışma oldu, e-dergi takımındaki yazar ve çizer arkadaşlarımız özveriyle katkıda bulundular. Başta röportaj konuğumuz ve kapağımızın çizeri Yıldırım Örer üstad olmak üzere bütün çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederek dergimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

ya da

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,182
19. Sayımızla tekrar karşınızdayız. Siz daha ilk sayfasını daha okumadan, biz gelecek sayının hazırlıklarına başladık bile... İyi okumalar...

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,146
İSTANBUL
Çok güzel olmuş.Elinize sağlık.
Her telden,sevgili ''Aşı'' hggurak köşe yazısını zevkle okudum.
Sevgili Mustafa Pala'nın Yıldırım Örer ile yaptığı röportaj'a bayıldım doğrusu.
Yıldırım Örer'in çizgi diyarı toplantısındaki güzel muhabbeti ve ç.r hakkındaki konuşmasıda çok hoşuma gimişti.Kendisini tanımaktan gurur duydum.
Aslan Şükür abimizlede tanışıp konuşmaktan gurur duydum.
Toplantıya emeği geçen herese sonsuz teşekkür ederim.
E-dergiye emeği geçip bizlere sunan dostlarada teşekkür eder,saygı ve sevgilermi sunarım.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Sevgili Raveni'in bir süredir görünmemesinin nedeni anlaşıldı. Yoğun ve tatlı bir çaba ve telaş içindeymiş. Yıldırım Örer ropörtajı müthiş. Kızılmaske'de çok hoş. Katkı sunanların ellerine sağlık.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
E-Dergi'yi çok beğendim.
Emek veren bütün dostlara teşekkürler.
Fevkalade bir iş çıkartmışsınız.
Elinize sağlık.

12 Şub 2010
15,006
543,641
Tüm e-dergi ekibine yürekten teşekkürler
Her yazı, her çizgi büyük bir emek ve gönül işi olmuş
Yıldırım Örer ustayı da e-dergi ekibi içinde görmek müthiş bir şey

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Başta Sevgili Mustafa olmak üzere emeği geçen tüm "Diyar"daşlarıma gönül dolusu teşekkürler...
Şimdi bize kalan, dergiyi keyifle okumak...

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,727
Kdz. Ereğli
19. Sayı çıkmasına rağmen ana sayfada hala son sayı olarak 18. sayı görünüyor. Yönetici arkadaşlar konuyla ilgilenirse okunurluğu artacaktır inşallah...

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Bütün emeği geçenleri tebrik ediyorum, çok güzel bir dergi olmuş. 19. sayıya kadar gelindiğine göre istikrarlı bir gidiş var. Nice sayılara ulaşmak umuduyla. (Acaba "dalya" diyebilecek miyiz? yani 100. sayıyı da görebilecek miyiz?)

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Bu ay E dergi 19. Yılbaşı sayısı da çıkacak mı? Dile kolay 19 tane. Teşekkürler, arkadaşlar.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,673
İstanbul
Muazzam bir emek söz konusu. Çok büyük gurur duyuyorum.

Emeği geçen tüm arkadaşlarımı teker teker tebrik ediyorum. Hârikasınız.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
Kolay değil böyle zengin ve süreli bir
yayın hazırlamak. Tebrikler ve teşekkürler
sevgili dostlarıma. Maalesef hafta sonu
okuma şansım olmadı ama bir önceki
dergiden de iyi olduğunu düşündüğüm
bu sayıyı da uygun bir zamanda keyifle
okuyacağıma eminim.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Az kaldı bence...
Az daha sıkarsak dişimizi bir üst seviye profesyonelliğe taşırız gibime geliyor :)
Bu kadar enteresan ve kıymetli insanların katkısı inanılmaz!
Bildiğin yayın hayatına hazır bence :)

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Az kaldı bence...
Az daha sıkarsak dişimizi bir üst seviye profesyonelliğe taşırız gibime geliyor :)
Bu kadar enteresan ve kıymetli insanların katkısı inanılmaz!
Bildiğin yayın hayatına hazır bence :)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul

Bütün emeği geçenleri tebrik ediyorum, çok güzel bir dergi olmuş. 19. sayıya kadar gelindiğine göre istikrarlı bir gidiş var. Nice sayılara ulaşmak umuduyla. (Acaba "dalya" diyebilecek miyiz? yani 100. sayıyı da görebilecek miyiz?)

Öncelikle bu güzel dergide emeği geçen herkesi kutlarım.

Şahsen ben bu platformda böylesine özverili insanlar olduğu müddetçe, 100'ncü sayıyı da göreceğimize can-ı gönülden inananlardanım zira paylaşılan her sayıda Çizgi Diyarı'nın sinerjisi daha da büyüyor.

Son düzenleme:

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Emeği geçen tüm arkadaşlarımın eline sağlık, harika bir dergi olmuş.
HerTelden, bir dergiye anca bu kadar güzel bir girizgâh olabilir. Usta yine döktürmüş kendi aşı anılarım geldi aklıma feci ürpertiler geldi akşam akşam.
Conan hikâyesi de çok hoştu eline sağlık abi.
Şerif Amcanın konusu da bayağı güzeldi, hele ki Bruce Waynenin üstünde katır Emrah'ı görünce koyverdim kahkahayı valla, ilahi yav. :d
O üç dobiş kısmında az kalsın yediklerimi çıkarıyordum o nasıl insan(lar) öyle yahu. Yalnız parodiler ve o yağmur çok matraktı.
Sevgili albay'ın Nurcan hikâyesinin sonunu da görmüş olduk böylece, absürd bir son bekliyordum ne yalan söyleyim şaşırdım böyle bitince.
Sonra, mükemmel bir etkinlik olmuş Allah daha nicelerini gösterir inşallah.
Büyük usta Yıldırım Örer'in söyleşisi yine enfesti eline sağlık abi.
...ve dahası.

Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarım tekrar elllerinize sağlık, inşallah nice sayılar çıkarırız beraber.

Son düzenleme:

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
çok güzel bir dergi,emeği geçen tüm eller dert görmesin...Çocukluğumun milliyet çocuk dergisinin verdiği hazı uzun zaman sonra ilk defa bir dergide aldım...sağolun,var olun...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
e-dergi ekibine teşekkürler. Güzel çalışmaları çizgi romana ışık tutuyor.