Çizgi Diyarı e-dergi Sayı 18

Çizgi Diyarı e-dergi Sayı 18

Çizgi Diyarı E-Dergi

Like Tree293Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-08-2015, 21:25   #31

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 697694
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Ben onbeş gündür iş yoğunluğundan yoktum.
Çok merak ettiğim dergiyi tam bir hafta sonra alabildim.
(Güzel cümle oldu, keşke gerçekten de bayiden alınsaydı.)
Fevkalade güzel bir çalışma olmuş. Çok kaliteli.
Hem keyifle okumalık, hem de ara ara incelemek için arşivde bulundurmalık.
Emek veren bütün dostlara tek tek teşekkür ederim.
Ellerinize sağlık.
vkopuzoglu and hggurak like this.

The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03-10-2015, 00:15   #32

Dindar Diker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 146956
•Rep Seviyesi :
Dindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond repute
Uzun bir aradan sonra yeni sayı geldi... Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
vkopuzoglu likes this.
Dindar Diker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03-10-2015, 17:53   #33

R.Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 61581
•Rep Seviyesi :
R.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond repute
Tebrik ederim, hayırlı olsun. Emeği geçenlere ben de teşekkür ederim.
Kapak çok güzel olmuş. Ustaya sevgi ve saygılar...
Raven, vkopuzoglu and enger66 like this.
R.Türkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2015, 22:09   #34

•Rep Puanı : 6254
•Rep Seviyesi :
kemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond repute
yeni farkettim, tebrikler, tesekkurler, simdi indiriyorum
vkopuzoglu likes this.
kemalettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2015, 23:33   #35

vkopuzoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 32137
•Rep Seviyesi :
vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute
Alıntı: kemalettin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yeni farkettim, tebrikler, tesekkurler, simdi indiriyorum

Teşekkürler, yeni sayımızda çıktı buyrun burdan onuda indirebilir veya online olarak issu dan okuyabilirsiniz. İyi okumalar. ^^
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
enger66 likes this.

Konu vkopuzoglu tarafından (12-11-2015 Saat 00:02 ) değiştirilmiştir.
vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2015, 01:04   #36

prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1188522
•Rep Seviyesi :
prince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond repute
Bayiye gidip ayırttığım dergi geldi mi tarzında enfes bir dergi olmuş.
Eksiksiz tam bir ekip çalışması.Emekleri geçen dostlara çok teşekkürler...
vkopuzoglu likes this.
prince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2015, 19:35   #37

kmltuncer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 11187
•Rep Seviyesi :
kmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond repute
Çok güzel bir dergi olmuş.Bir solukta okudum.Çabuk bitirdim diye kendime kızdım.Emeği geçenlere çok teşekkürler.Önümüzdeki sayıyı sabırsızlıkla bekliyorum.
kmltuncer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil