Çizgi Diyarı e-dergi Sayı 17 - Mister No Özel Sayısı

Çizgi Diyarı e-dergi Sayı 17 - Mister No Özel Sayısı

Çizgi Diyarı E-Dergi

Like Tree152Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2013, 01:54   #1

•Rep Puanı : 10132
•Rep Seviyesi :
ÇD e-dergi yapımcılık has a reputation beyond reputeÇD e-dergi yapımcılık has a reputation beyond reputeÇD e-dergi yapımcılık has a reputation beyond reputeÇD e-dergi yapımcılık has a reputation beyond reputeÇD e-dergi yapımcılık has a reputation beyond reputeÇD e-dergi yapımcılık has a reputation beyond reputeÇD e-dergi yapımcılık has a reputation beyond reputeÇD e-dergi yapımcılık has a reputation beyond reputeÇD e-dergi yapımcılık has a reputation beyond reputeÇD e-dergi yapımcılık has a reputation beyond reputeÇD e-dergi yapımcılık has a reputation beyond repute
Standart Çizgi Diyarı e-dergi Sayı 17 - Mister No Özel Sayısı
Merhaba dostlar. e-dergimiz tekrar sizlerle. İkinci yaşımızı kutladığımız bu sayımızda sürprizlerle doluyuz. Mister No'nun efsane çizeri Roberto Diso ile Çizgi Diyarına özel, tadına doyamayacağınız bir röportaj yaptık. Ayrıca kapağımız da yine Roberto Diso imzalı.

İç Kapağımızda sizi Serhat Filiz çalışması bir Mister No ilüstrasyonu karşılayacak.

İnceleme dosyalarımızda Watchmen, Resident Evil ve elbette ki Mister No var.

Sensei'den iki harika çizgi roman çevirisi,

Cemre, Hadon ve Albay dostlarımızın akıcı kalemlerinden öyküler,

E-derginin olmazsa olmazı Gürsel İleri'den şiir ve karikatürler,

Süper Kahramanlar ile Osmanlı dönemine bir yolculuk ve Nostalji köşelerimizle sizler için dolu dolu bir dergi hazırladık. Bütün ekibimiz adına hepinize iyi seyirler diliyoruz.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

ya da

Konu Raven tarafından (12-01-2013 Saat 08:44 ) değiştirilmiştir.
ÇD e-dergi yapımcılık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2013, 02:07   #2

vkopuzoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 32137
•Rep Seviyesi :
vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute
Hayırdır dergimizin yeni sayısını kimse farketmemiş galiba. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Okuyucuya not:
Şşş! 17. sayı çıkmış ne duruyorsun daha yumulun

vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2013, 02:12   #3

MKanjeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 77
•Rep Seviyesi :
MKanjeri will become famous soon enough
Emeği geçen herkese teşekkürler.
Alt 12-01-2013, 02:17   #4

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1810598
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Beklenen dergimiz geldi.
Tamamen emek dolu.
Özveriyle hazırlanmış.
Emeği geçen tüm dostlara teşekkür ederim.
Alt 12-01-2013, 02:35   #5

SenSei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 542157
•Rep Seviyesi :
SenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond repute
SenSei - MSN üzerinden mesaj gönder
Dolu dolu bir dergi olmuş gerçekten. Her sayfasını büyük bir keyif ile inceledim ve okudum. Tüm ekip arkadaşlarıma nekadar teşekkürler etsem azdır. Ellerinize sağlık. Sevgiler...
SenSei isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2013, 02:49   #6

Vergilius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 31422
•Rep Seviyesi :
Vergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond repute
Değerli emek ve çabadan sonra ortaya konmuş bu nadide eseri paylaştığınız için herbirinize teker teker teşekkür ediyorum.
Vergilius isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2013, 02:55   #7

Bay_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1256729
•Rep Seviyesi :
Bay_x has a reputation beyond reputeBay_x has a reputation beyond reputeBay_x has a reputation beyond reputeBay_x has a reputation beyond reputeBay_x has a reputation beyond reputeBay_x has a reputation beyond reputeBay_x has a reputation beyond reputeBay_x has a reputation beyond reputeBay_x has a reputation beyond reputeBay_x has a reputation beyond reputeBay_x has a reputation beyond repute
Özenle hazırlanmış bir dergi. Her bir sayfasını, bir öncekinden daha büyük bir hazla okudum. Derginin hazırlanmasında emeği geçen bütün arkadaşlarımızın önünde saygıyla eğiliyor ve yürekten kutluyorum.
Bay_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2013, 03:11   #8

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1234629
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Yeni bir dergi..
Heyecanla sayfaları açıyorum..
Bir takım eksikler var, canım sıkılıyor..
Çok güzel bir söyleşi..
İmkansız gibi görünen söyleşiyi Mustafa çok güzel başarmış..
Gerçekten kutlarım..
Sonra bir dosya Mister No
Zeynep Bayraktar çok güzel hazırlamış
beğeni ile okudum
ancak sondan bir önceki sayfada kullanılan farklı yazı fontu keyfimi kaçırıyor..
Sensei'nin çeviri ve balonlaması hemen içine alıyor çok güzel..
Şu an 35.sayfadayım
okumayı bırakıp dehşetli yazmak istedim..
Okurken bir yerlerden hatırlıyorum duygusu ile başladım ama ikinci bölümde gözlerim doldu, çok duygulandım..
Çok yaşa hadon..
Mükemmel bir öykü..
Yoksa bir anı mı?
Kaldığım yerden devam ediyorum..
Sonra yine yazarım..
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2013, 03:21   #9

fantoma98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 680812
•Rep Seviyesi :
fantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond repute
yine harika bir iş çıkarmısınız arkadaşlar ellerinize sağlık..
fantoma98 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2013, 08:53   #10

ilkhantok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 342760
•Rep Seviyesi :
ilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond repute
muhteşem bir yapıt daha ortaya çıkmış, eski sayılara baktı da her sdayı bir öncekinden daha iyi çıkıyor , bu önermeyle 30. sayıyı düşünemiyorum bile ,

emegi geçen herkese teşekkürler
ilkhantok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil