Çizgi Diyarı e-dergi Sayı 15

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Merhaba,yeniliklerle dolu yepyeni bir sayıyla sizlerleyiz.bu sayımızda 2023 yayınevi ile işbirliği yaparak daha profesyonelce bir sayı hazırladık,görüşlerinizi,düşüncelerinizi bekliyoruz.iyi seyirler.:)
kapak15.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Oh be nihayet!
Profesyonelliğe akan bir bilgi ve eğlence hazinesi olmuş resmen!
Kızımın yazısına bayıldım öğünmek gibi olmasın :)
Serhat Filiz ne güzel anlatmışta hayat isterse sevdiğin meşgaleye sürükleyebiliyormuş...
Gulyabani 6-7 sene arayla benim gibi çocukluğunu nerdeyse aynı geçirmiş.
Onunla aynı macerada yardımcısı kaslı gorili olmayı bile kabul ederdim :)
Shewerash (kardeşim sende nick değiştir artık :d ) çok güzel anlatmış kalemine sağlık.
Vkopuzoğlu bilmediğim mangayı sevdiği halde tanımayanlara açıklarken espiri ile çok güzel anlatmış.
ZamanGezgini zaten efsahane olma yolunda ilerliyor tartışmasız fenomen oldu bile :)
Ve diğerleri zevkle okudum ,keyif aldım, bayıldım!!!!!

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Maşallah maşallah çok harika görünüyor :) Emek veren her kardeşime gönül dolusu sevgiler,elinize yüreklerinize sağlık...

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,680
Muhteşem bir dergi olmuş,
Özellikle Serhat Filiz'in
resimleri bir harika.
Dergi ilk sayfadan son sayfaya kadar tüm içeriği ile,
hele de göz okşayan dizaynı ile,
benim diyen profesyonelleri
karpuz gibi ortadan yaracak kadar güzel.
Bitmesini hiç istemiyorsun,
Bir yandan da merak içinde sayfaları çeviriyorsun.
Bize bu ikilemi yaşatan,
Emeği geçen herkese, ayrı ayrı teşekkürler.
...
Sevgi, saygı ve selamlar.

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Güzel bir sayı olmuş özellikle Marvel'in silahlı adamlarını beğendim bir sonraki sayıya DC'nin silahlı adamlarını beklerim :)

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
415
Yeditepe İstanbul
Kapağından gördüğüm kadarı ile yine dolu dolu bir sayı olmuş.
Katkı verenlerin ellerine sağlık.

Düşündüm de Dc comics de Grifter ve Deahtstroke dışında ateşli silah kullanan fazla karakter yok. Ha sanırım birde Red Hood var.

İncelemeleri eminim güzel olur.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
merak içindeydim üstadım. bizi dergisiz bırakma.
uzun emekler sonunda gerçekleştiğini biliyorum
ama ne yapayım hastası oldum.kırmızı ceketlileri
de merak ettim.ingiliz askerleri mi?çelik blek
varmı öğreneceğim az sonra .kapak yine harika.
bana da okumak düşer. saygılar, sevgiler.

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
kendiniz den fedakarlık edip böyle muhteşem çalışmalara imza atıyorsunuz bize bir teşekkür etmek bile zor geliyor imkanı olan arkadaşlar paylaşım dan kaçmasın lütfen...ayrıca dergi muhteşem olmuş...

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
bir ara derginin yanında ek çıkmıştı. artık verilmiyor mu? baskı maliyeti ek külfetmi getiriyor :) yanında ekide olsaymış iyi olurmuş. eşantiyonlu ürünleri bir ayrı seviyorum
özel röportajda serhat filiz'in Galip Tekin'le ilgili kısmı teğetimsi geçmesi aklımın orda kalmasına sebeb oldu. keşke konunun o bölümünü biraz daha sündürseymiş.

scorpion

Süper Üye
13 Eki 2009
523
2,652
Bence çok güzel olmuş gene böyle bir dergi çıkarmak kolay iş değil emeği geçen tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkürler .

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,335
hiçbiryerde :)
geç te olsa yorumlarımı yazayım..:)
cemre'nin yazısında ÇR kahramanlarının ruhunu buldum,teşekkürler,
serhat filiz röportajı harikaydı,çok şey öğrendim camiayla ilgili,keşke bir kaç ay daha devam etse,teşekkürler raven,
marvel kahramanları ve popüler oyun 'diablo' nedir diye bir göz atmak isteyenler
cihan türe sayfalarına bakabilirler,teşekkürler cihan'a,
gürsel ileri hasta yatağında da olsa bizi gülümsetebiliyor,çok teşekkürler,
volkan bizi japon mangası GYO ve Avatar : the legend of korra ile tanıştırdı,bir selam volkan'a da,
büyük beyaz bu ay beyaz ceketlilerin hikayesini ve sevgili meslektaşım
gulyabani'yle muhabbetini ulaştırdı,samimi hikayesini keyifle okudum,teşekkürler,
bayhun öntürk,bilim kurgu dünyası ve uzayda bize heyecanlar yaşatmaya devam ediyor,takipçisiyiz,
kemal koç'tan bir kısa öykü,
shevarash'tan excalibur efsanesi
ve daha neler neler,
bir solukta okudum, gelecek sayıyı iştahla bekleten bir dergi olmuş,
emeği geçen herkese teşekkürler...:)

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Ben teşekkür ederim beğendiğinize sevindim.
Evet harika bir dergi olmuş bende baştan sona büyük bir keyifle okudum Mustafa abinin o söyleşisi özellikle çok güzeldi. Gulyabani abimizi daha da yakından tanımak, Gürsel abinin karikatürlerine gülmek, Cihan abinin o eşsiz yazılarını keyifle okumak ve daha niceleri hepsi ağızda harika tad bırakan bir pasta gibiydi ellerinize sağlık. İnanın diablo oynayasım geldi yav ah ah bilgisayar kaldırsa ne iyi olurdu :d

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
dergiyi hazırlayan ve emeği geçen tüm arkadaşlara saygılarımı sunarım
gerçekten iyi iş
gülyabaniyide tanıyalım
teşekkürler

memoli4179

Yeni Üye
1 Haz 2011
50
8
bekleyen derviş muradına ermiş. Tatilin şu sıcak günlerinde, akşam akşam yapacak güzel şeylerimin olmasına vesile yapan ve emek veren arkadaşlara teşekkürler..

ElimeS

Aktif Üye
28 Eyl 2011
311
186
Arkham City
Öbür E-Dergilere Göre Çok Mükemmel Bir Sayı Hakkı Verilmiş Uğraşılmış El Emeği Göz Nuru İnşallah Bundan Sonra Dergi Aylık Yayınlanıp Daha İyi Adımlar Atabilirsiniz.Emeği Geçen Bütün Arkadaşlara Teşekkürler.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Haliyle bu dergiyi ilk okuyuşum. İtiraf ediyorum beklentim çok yüksek değildi ama indirdikten sonra hem utandım, hem niye daha önce burasa değildim diye hayıflandım. Muhteşem! Kime teşekkür etsem diğerinin hakkı eksik kalır. Önce hızlı hızlı bakarken, şimdi çok sevilen bir yemek gibi bitmesin diye azar azar okuyacağım. Serhat Filiz'e müthiş saygı duydum ve ülkem adına gururlandım. Zamangezgini yine tarzını ve sunumunu konuşturmuş, giriş yazısın yazan hanımefendi döktürmüş. Daha yaz yaz bitmez. Abi ben çok mutluyum, mutlu ettiniz, haddim değil ama emeği geçen herkesle gurur duyuyorum. Arşivlik bir çalışma.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Sadece sitedeki çizgi romanları kitap haline getirmek için bir yazıcı aldım.Çizgi Diyarı dergilerini basıp 12 şer sayı halinde ciltleyip öyle okuyacağım.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
kapak harika ninjalara bayılırım yeni mister no nun bir macerasında çok hoşuma gitmişti emeğiniz için teşeküürler

deathmagnetic

Yeni Üye
10 Nis 2013
1
0
dergiyi indiriyorum ama okuyamıyorum hangi program sayesinde görüntüleniyor söyler misiniz yani nasıl okuyacağım?