Çizgi Diyarı e-dergi Sayı 13 - Vahşi Batı Extra..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,731
43,934
denize sıfır
Merhaba,Söz verdiğimiz gibi tam zamanında huzurlarınızdayız.
Yeni bir teknikle uygulama yaptığımız diyarımızın gururu dergimiz ekip arkadaşlarımın özverili çalışmalarıyla görüşlerinize sunuluyor.okuyun keyfini sürün sonra yorumlarınızı bekliyoruz.
iyi seyirler.:)

kapaksoncq.jpg

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,611
İlk teşekkür benden olsun , harika bir kapak yapmışsınız , inince zevkle ve takdir ile okuyacağıma eminim. saygı ve sevgilerimle emeği geçen tüm dostlara tekrar teşekkür ederim.
Dergiyi soluksuz okudum Western öyküleri çok güzeldi ,Sevgili Ertuğrul'u yakından tanımak ise ayrı bir zevkti. Fakat en hoşu sanatçılarımızla çizgiroman kahramanları arasında kurulan paralellikti, Çok zekice bir buluş , bayıldım Sayın Cihan Türe'yi kutlarım.

Son düzenleme:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,146
4,504
Güzel insanlar güzel işler yaparlar...Karşılıksız ,salt çizgiroman adına çıkılan yolda 13 sayı el emeği göz nuru ile ikinci yılında ilk sayısı oluyor.Çok şeyler söylenebilir ,çok şeyler yazılabilir.Piyasada (!) benzeri çok dergi var ama içine dostluğun katıldığı tek dergi budur arkadaşlar.Emeği geçen tüm arkadaşlarımın önünde eğiliyorum...Sizler herşeyin en iyisini hak ediyorsunuz.İyiki varsınız.Sevgi ve saygıyla...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,987
83,520
Kasımpaşa
Biraz negatif bir insanımdır.
İlk işim olumsuzlukları aramaktır.
Olmaz kardeşim, o kadar uğraştım
iki-üç kez yeniden okudum
hata yok,
yok oğlu yok..
Çıta yükseldi..
Bundan sonraki sayı nasıl olacak şimdiden merak ediyorum..
Ben bu çalışmayı yapanın,
ortaya çıkaranın,
sayfalarını düzenleyenin,
linkini verenlerin,
sunumunu yazanların ta
alnından öperim..
Affetmem öperim..
Sevgilerimi sunarım..

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,284
LÜLEBURGAZ
nefis yemekler için kullanılan bir tabir vardır sanırım duymuşsunuzdur... yeme de yanın da yat... şimdi ben bu tabiri derginin kapağı için kullanmak istiyorum çünkü kapak muhteşem olmuş... okuma da seyret desem yeri var yani... yorumları okuyunca içinin de muhteşem olduğu anlaşılıyor... zaten bu sayının süper olduğu konusunda sevgili ravenden tüyoyu almıştım... ama şu an ne yazık ki dergiyi indiremiyorum... bu akşam misafirlikteyim... indirsem bile dergiyi açıp okuyacak cbr programı kurulu değil... artık yarın akşama kadar sabır etmemiz gerek... bu arada yeni sayımız hayırlı olsun diyorum... tüm dostlara keyifli okumalar :24: :)

12 Şub 2010
15,006
543,574
Ben de şu an indirip okuma imkanına sahip değilim ama kapak mest etti, kapağın altında da muhteşem bir şey olduğuna eminim. Okuduktan sonra yorum yapma hakkımı saklı tutuyorum:)

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,837
985
Her sayı ayrı güzeldi ama bu sayı beni en can alıcı noktamdan vurdu.Bayıldım...Ellerinize sağlık...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,844
136,637
Muhteşem güzellikteki dergimiz dolu dolu gelmiş...
Emeği geçen bütün dostlara teşekkür ederim.

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,179
Emek ve sabırla hazırlanmış bu çalışmayı herkese
öneriyorum... İyl ki varsınız arkadaşlar...:)

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,824
Kapağından konu başlıklarına ve içeriğine kadar tek kelimeyle harika olmuş,emeği geçen değerli fedakar gönül dostlarıma saygılar sunuyorum ellerinize sağlık,yüreğinize sağlık.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
En güzellerden biriydi... Özellikle kapağa bayıldım. Emeği geçenlere teşekkürler. Elleriniz dert görmesin.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,899
bu sayıyı sevdim, güzel bir sayı olmuş. yalnız birde hata gözüme çarptı. teks karısı liliyht'in ölümünden sonra değil kayınpederi kırmızı bulutun ölümünden sonra şef olmuştur.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,987
13,481
İndirip hemen inceleyeceğim. Kapaklar hep güzel oluyordu bu seferde çok güzel olmuş. İçeriği de iyidir. Emek veren ellere teşekkürler.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Harika bir dergi olmuş şimdi neleri daha çok beğendiğimi yazsam çok uzun sürer kısaca, batman, kara elf, sanatçı-kahraman benzetmesi (BülentHulk zuha:d) ne diyim her sayfasını beğendim. Tüm emeği geçenlere yürekten teşekkürler inşallah Allah nasip ederde uzun yıllar devam ederiz bu işe.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,987
13,481
Bu sayıyı daha da çok beğendim. Sayfa düzeni, tasarımın birbiriyle tutarlı olması hoşuma gitti. Benim bir de öneri olacak tasarımla ilgili. Nasılsa renkli basmanın bize bir maliyeti yok :)) , sayfaların arkasına tutarlı bir tek renk yada renk geçişi atılsa, özellikle taranmış sayfaların kenarlarınd aoluşan gözü rahatsız etme sorunu ortadan kalkar gibime geliyor.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,978
Mersin
her sayı bir öncekinden daha muhteşem oluyor, emegi geçen herkese sonsuz teşekkürler

bonelli1910

Kıdemli Üye
25 Nis 2011
129
229
Kapak olsun derginin tamamı olsun gerçek süper. İlgiyle severek okuyor sayenizde günün stresinden iş hayatından uzak keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu güzel derginin her ay özenle bizlere sunulmasında emeği geçen herkese teşekkürler.

DELİ BALTA

Yeni Üye
5 Eyl 2010
91
109
Önce peşin peşin emeği geçen herkese teşekkür edeyim.İnşallah yarın okuyup devamını yazarım.Ellerinize sağlık.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
925
831
Çizgi dergimizin kalite çıtası her sayıda bariz bir şekilde yükseliyor.Bu sayıda doruğa erişmiş.Bu uğurda emek sarfeden e-dergi takımını canı gönülden kutlarım.Teşekkürler..