Çizgi diyarı e-dergi sayı 10..

Çizgi diyarı e-dergi sayı 10..

Çizgi Diyarı E-Dergi

Like Tree22Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-11-2011, 23:55   #1

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1180994
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Icon14 Çizgi diyarı e-dergi sayı 10..
Merhaba,
sevgili arkadaşlar diyarımızın 10.cu e-dergisiyle huzurlarınızdayız
biz yapmaktan keyif aldık iyi vakit geçirdik umarız bu sizlerede yansır.
dergide görmek istediğiniz ve beğendiğiniz yönleri,olmasını istediklerinizi belirtirseniz mutlu olacağız.
görüşmek üzere,iyi seyirler.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu Doktor Kim tarafından (05-09-2013 Saat 01:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link yenilendi
büyük beyaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2011, 00:41   #2

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107818
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
70 sayfalık mükemmel bir e-dergi olmuş.Emeği geçen tüm dostlara teşekkürler.sensei renk katmış..

Hz. Mevlânâ

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
altay1944 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2011, 00:46   #3

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1229258
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Her defasında aynı şeyi söylemek zorundayım.
Gerçekten gurur verici bir dergi.
Artık tam profesyonel bir çalışma..
Renkler, yazı fontları, kapak çalışması, introsu, sunumu her şey çok iyi..
Ancak şu imla hataları olmasa..
Tekrar tekrar okunabilecek mükemmel bir dergi.
Emeği geçen herkesi kutlarım.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2011, 00:57   #4

•Rep Puanı : 124043
•Rep Seviyesi :
gurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond repute
gurselileri - MSN üzerinden mesaj gönder
hayırlısı olsun
daha nice sayılara
keyifli okumalar tüm dostlara
sevgili altay1944 ve savok
editörümüz büyük beyaz
söylemişler
söylenmesi gerekeni
lafı uzatmaktan kurtarmışlar beni
tebrik edip tüm emeği geçeni
iletiyorum binlerce teşekkürlerimi...
ahmetpo likes this.
gurselileri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2011, 01:01   #5

silence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 61579
•Rep Seviyesi :
silence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond repute
Nefis bir çalışma olmuş.Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.
silence isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2011, 01:05   #6

ccahitkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 32879
•Rep Seviyesi :
ccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond repute
Örneği olmayan bu kadar kaliteli dergiyi özveri ile bizlere sunan tüm arkadaşları can-ı gönülden kutluyorum.

Tohumdur.

Bire kırk verir.

Verdiği kırkın her biri

bir tohumdur ki

o da bire kırk verir.

Bilgi

de tohumdur.

Bire yüz verir.

Verdigi yüzün her biri

Bir tohumdur ki;

sana bilgelik, torunlarına da ilham verir.
KIZILDERİLİ KİTABESİNDEN
ccahitkar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2011, 01:13   #7
panda78

Batının Kadınları serisinin devamını bekliyordum. Neyse artık önümüzde ki sayıya bakacağız.
  Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2011, 02:00   #8

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 61663
•Rep Seviyesi :
Tsubasa has a reputation beyond reputeTsubasa has a reputation beyond reputeTsubasa has a reputation beyond reputeTsubasa has a reputation beyond reputeTsubasa has a reputation beyond reputeTsubasa has a reputation beyond reputeTsubasa has a reputation beyond reputeTsubasa has a reputation beyond reputeTsubasa has a reputation beyond reputeTsubasa has a reputation beyond reputeTsubasa has a reputation beyond repute
Tsubasa - MSN üzerinden mesaj gönder
Alıntı: panda78´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Batının Kadınları serisinin devamını bekliyordum. Neyse artık önümüzde ki sayıya bakacağız.

Ben de sizden ilk defa olumlu bir yorum duyarım belki diye bekliyordum. Neyse artık önümüzdeki sayılara bakacağız...

Gerçekten tebrik ederim. Teknik işlerle ilgilendiğimden dolayı bazen bu eşsiz çalışmaları hakettikleri şekilde vitrin edebiliyor muyuz diye vicdan azabı duyuyorum.Umarım ulaşmadık yer kalmaz . Emeğinize sağlık.
bortecinefb likes this.
Tsubasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2011, 03:46   #9

•Rep Puanı : 6254
•Rep Seviyesi :
kemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond reputekemalettin has a reputation beyond repute
"cok guzel olmus" , "harika" , "begendim" tipi kisa yorumlara girmekten ziyade en cok neleri begendigimi soyleyerek baslasam herhalde benden istenenleri yerine getirmis olacagim.

-Renkli cizgi romanlar
-Karakter analizleri
-Son derece kaliteli bir kapak cizimi
-Nefis bir font secimi -ornegin sayfa 2 deki gibi
-Anilar

Onceki sayilarda olup ta bu sayida bulamadiklarim:

Daha onceki sayilarda gordugum en profesyoneline parmak isirtacak kadar samimi ve mukemmel "ozel roportajlar"
-Film incelemesi
-Cizgi roman yazar ve karakterleri uzerine inceleme yazilari
kemalettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2011, 12:58   #10

albay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 136019
•Rep Seviyesi :
albay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond repute
ayın konuğu ve karikatürleri gözlerim aradı. sayfa sayısı düşmese daha iyi olurdu. (nasıl olsa kağıt-baskı maliyeti yok). birde resimsiz yazı bölümleri artırılmalı diye düşünüyorum.
albay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
e-dergi

Seçenekler
Stil