Çizgi Diyarı e-dergi Sayı 10

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Merhaba,
sevgili arkadaşlar diyarımızın 10.cu e-dergisiyle huzurlarınızdayız
biz yapmaktan keyif aldık iyi vakit geçirdik umarız bu sizlerede yansır.
dergide görmek istediğiniz ve beğendiğiniz yönleri,olmasını istediklerinizi belirtirseniz mutlu olacağız.
görüşmek üzere,iyi seyirler.:)
sayi10.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,510
70 sayfalık mükemmel bir e-dergi olmuş.Emeği geçen tüm dostlara teşekkürler.sensei renk katmış..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Her defasında aynı şeyi söylemek zorundayım.
Gerçekten gurur verici bir dergi.
Artık tam profesyonel bir çalışma..
Renkler, yazı fontları, kapak çalışması, introsu, sunumu her şey çok iyi..
Ancak şu imla hataları olmasa..
Tekrar tekrar okunabilecek mükemmel bir dergi.
Emeği geçen herkesi kutlarım.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
hayırlısı olsun
daha nice sayılara
keyifli okumalar tüm dostlara
sevgili altay1944 ve savok
editörümüz büyük beyaz
söylemişler
söylenmesi gerekeni
lafı uzatmaktan kurtarmışlar beni
tebrik edip tüm emeği geçeni
iletiyorum binlerce teşekkürlerimi...

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,346
1,721
Nefis bir çalışma olmuş.Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Örneği olmayan bu kadar kaliteli dergiyi özveri ile bizlere sunan tüm arkadaşları can-ı gönülden kutluyorum.

P

panda78

Batının Kadınları serisinin devamını bekliyordum. Neyse artık önümüzde ki sayıya bakacağız.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Batının Kadınları serisinin devamını bekliyordum. Neyse artık önümüzde ki sayıya bakacağız.

Ben de sizden ilk defa olumlu bir yorum duyarım belki diye bekliyordum. Neyse artık önümüzdeki sayılara bakacağız...

Gerçekten tebrik ederim. Teknik işlerle ilgilendiğimden dolayı bazen bu eşsiz çalışmaları hakettikleri şekilde vitrin edebiliyor muyuz diye vicdan azabı duyuyorum.Umarım ulaşmadık yer kalmaz . Emeğinize sağlık.

kemalettin

Onursal Üye
13 Eyl 2011
489
2,338
"cok guzel olmus" , "harika" , "begendim" tipi kisa yorumlara girmekten ziyade en cok neleri begendigimi soyleyerek baslasam herhalde benden istenenleri yerine getirmis olacagim.

-Renkli cizgi romanlar
-Karakter analizleri
-Son derece kaliteli bir kapak cizimi
-Nefis bir font secimi -ornegin sayfa 2 deki gibi
-Anilar

Onceki sayilarda olup ta bu sayida bulamadiklarim:

Daha onceki sayilarda gordugum en profesyoneline parmak isirtacak kadar samimi ve mukemmel "ozel roportajlar"
-Film incelemesi
-Cizgi roman yazar ve karakterleri uzerine inceleme yazilari

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
ayın konuğu ve karikatürleri gözlerim aradı. sayfa sayısı düşmese daha iyi olurdu. (nasıl olsa kağıt-baskı maliyeti yok). birde resimsiz yazı bölümleri artırılmalı diye düşünüyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,854
Yine diyarımızın muhteşem ve emek dolu harika dergisi geldi...
Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
emekleriniz önünde saygıyla eğiliyorum.bakunin'in kovboy
macerasına ve altay1944 ün kaan bölümlerine bayılıyorum.
büyükbeyaz da dergiyi paylaşıma sunmuş.teşekkürler.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Hayırlı ,uğurlu olsun bu sayıda.Bu muazzam emek karşısında şapka çıkarılır.

Ellerinize sağlık arkadaşlar.

komikadam

Yeni Üye
16 May 2009
6
38
Değerli çizgi roman sanatına gönül vermiş gönül dostlarım: Büyük bir aşkla yaptığınız tüm çalışmaları gönülden tebrik ediyorum...

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
835
Göz alıcı pırıl pırıl bir dergi olmuş.Özellikle kapak harikulade olmuş.Benimde gözüm ayın konuğunu aradı.
Ayın konuğu sayesinde gönül dostlarını tanıma fırsatımız oluyordu.Oscar ödülleri
hakkındaki aydınlatıcı bilgiler yerinde.Gürsel ileri'nin kasım ve anılar şiiri çok güzel.Hazırlayıp sunan tüm dostlara gönül dolusu teşekkürler.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma ve emek ürünü daha ortaya çıkmış emeği geçen değerli kardeşlerime yürekten minnet ve teşekkür ederim...

12 Şub 2010
15,006
543,638
Her şeyiyle mükemmel bir dergi
Çizgi Diyarı'nın çizgi romana büyük katkısı olarak görüyorum
Yalnızca ÇR taramak ve paylaşmak değil, üyelerinin emeği ile göz nuru ile yüreği ile meydana getirilen bir dergi
Çizgi Romanın tarihçesi yazıldığında mutlaka yer bulacağına inanıyorum bu derginin
Emeği geçen tüm arkadaşlara selam ve saygılarımı sunuyorum

bekirec

Yeni Üye
27 Kas 2011
3
0
merhaba arkadaşlar, nasılsınız.sizlerin arasın da bulunmak benim için büyük bir onurdur.ben de bu site de çalışmak ve elimden geldiği kadar kendimi geliştirip, belki de bir çizgiroman karakteri geliştirebilirim.diğer ,karikatüristler tarafından geliştirilen çizgikahramanlarınızın tiplerini iyice incelemek ve bunlardan fikirlerler üreterek, kendi çizgi roman tipimi keşfetmek istiyorum ve bu tipimi geliştirdikden sonra, kendimi bu konu da daha da geliştirerek,site de kendime çizer arkadaşlar bulacağıma inanıyorum.eğer beni de aranıza katarsanız, sizin le her zaman fikir ve düşünce alışverişin de bulunmak istiyorum.kendime ait konular bulup , daha da bu çizgi dünyasında rahatça her zaman gezinmek istiyorum.çizgi roman kahramanlarınız gerçekten çok takdire şayan.insan her zaman boş vakitlerini değerlendirmeli.rahatça çalışma ortamı bulduğum da siteyi her zaman ziyaret edebilirim.şimdilik yazacaklarım bu kadar.

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Şimdi indirmeye başladım.
Bakalım çizgiroman sevdalısı kardeşlerim neler hazırlamışlar.