Çizgi Diyarı e-dergi no 8..

Çizgi Diyarı e-dergi no 8..

Çizgi Diyarı E-Dergi

Like Tree36Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-09-2011, 01:34   #1

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1185994
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Yeni Çizgi Diyarı e-dergi no 8..
Yeniden merhaba,
sevgili arkadaşlar yaz bitti yeniden kaldığımız yerden dergimizi görüşlerinize sunuyoruz.
tatilde de boş durmadık sizlerin ilgisini çekecek konulara,çevirilere yer vermeye çalıştık.
bu sayımızda da uzayın derinliklerinden savaş meydanlarına,altay1944 abimizin kaanlarıyla gizemli yolculuklara çıkacaksınız.dergiye katkıda bulunan ekip arkadaşlarıma uğraşları için şükranlarımı sunarım.
Dergimizin tirajı her sayı için 1.000 li rakamları aştı bu gurur verici ama yorumlarınız aynı paralelde gitmiyor ne yazıkki.
yayınlanmasını istediğiniz konuları,eksiğimizi-noksanımızı lütfen yazınki yol haritamızı o yönde çizelim.iyi seyirler,görüşmek üzere.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alt 21-09-2011, 01:55   #2

•Rep Puanı : 124043
•Rep Seviyesi :
gurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond repute
gurselileri - MSN üzerinden mesaj gönder
kapak muhteşem... yeni sayımız hayırlı olsun... tüm dostlara keyifli okumalar...
ZagorSever1 likes this.
gurselileri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2011, 01:59   #3

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1229629
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Çabucak indirdim.
Koştura koştura okudum.
Bayıldım.
Çok beğendim.
Profesör'ün söyleşisini okurken
sanki benimle konuşuyormuş hissine kapıldım..
Ancak yine yetmedi
Çizgi romanlar
Artık daha sık görmek isterim dergimi..
Bu büyük emek karşısında saygıyla eğiliyor
meydanı diğer dostlara bırakıyorum..
Tüm dostlara selam olsun..
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2011, 02:07   #4

filmografi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 109345
•Rep Seviyesi :
filmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond repute
kapak gerçekten çok güzel olmuş... ellerinize, emeğinize sağlık...
ZagorSever1 likes this.

Biz ki caniyiz! Herkes için ekmek, iş ve her türlü bağımsızlık ve adaleti istiyoruz.
Pyotr Alexeyevich Kropotkin
filmografi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2011, 02:22   #5

serifengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 166601
•Rep Seviyesi :
serifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond repute
Okuyana kadar yorum yazmadım..
Tek kelimeyle yine bayıldım..
Profosörümüzün geçmişene birlikte gittik, Bakuninin kadınlarının yola çıkışlarına şahit olduk, İrfan Atasoy gibi eski toprak ve sevdiğim bir sinemaseverle röpörtaj yaptık.
Unutulmaz lezzetler tatmış olduk beynimizin dimağıyla...
Teşekkürler sevgili ailem..
Tipitip and ZagorSever1 like this.
serifengin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2011, 02:28   #6

albay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 136019
•Rep Seviyesi :
albay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond repute
günün ilk saatlerinde bekliyordum, son saatlerinde geldi.tamamını bir solukta okudum .yarın bide sindire sindire okurum. öncedende böyle yeni bi çizgi roman alınca eve gelinceye kadar bitirirdim. sonra bide evde okurdum. gene aynısı oldu. halbuki yarın okuyacaktım. güzel olunca dayanamadım.
Tipitip and ZagorSever1 like this.
albay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2011, 02:29   #7

•Rep Puanı : 124043
•Rep Seviyesi :
gurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond repute
gurselileri - MSN üzerinden mesaj gönder
az önce dergiyi indirirken sabırsız ve aceleci davranıp hemen ilk yorumu yaptım... böyle olunca da yorum çok eksik olmuş... kapak muhteşem demiştim... oysa yalnız kapak mı... sayfa düzenlemesiyle, konularıyla, içeriğiyle derginin tamamı muhteşem olmuş... çizgi roman sever dostların büyük bir haz alarak okuyacakları bir sayı çıkmış ortaya... tekrar keyifli okumalar ve yeni sayılar da buluşmak dileğiyle...
ZagorSever1 likes this.
gurselileri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2011, 08:15   #8

Colinmccay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 350976
•Rep Seviyesi :
Colinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond repute
Buram buram profesyonellik kokuyor. Ellerinize sağlık dostlar.
ZagorSever1 likes this.
Colinmccay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2011, 11:07   #9

•Rep Puanı : 3872
•Rep Seviyesi :
mustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond repute
Elinize, emeğinize sağlık. Henüz okumadım ama mutlaka güzel olmuştur.''Önceki sayılar en güzel örnektir'' diyorum.
ZagorSever1 likes this.
mustibey isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2011, 11:51   #10

Mehmet Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1383186
•Rep Seviyesi :
Mehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond repute
Mehmet Ali - MSN üzerinden mesaj gönder
Biraz evvel inceledim.Oldukça beğendim.Çıktısını kaliteli bir kağıda bastırıp saklanacak türden çok kaliteli bir çalışma.Tek eleştireceğim nokta bizim Zagor nerelerde dolmuş tamirde de onla mı uğraşıyor?
ZagorSever1 likes this.

Bookmarks

Etiket
e-dergi

Seçenekler
Stil