Çizgi Diyarı e-dergi - Sayı 4...

Çizgi Diyarı e-dergi - Sayı 4...

Çizgi Diyarı E-Dergi

Like Tree26Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-03-2011, 00:45   #21

avatarroku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10155
•Rep Seviyesi :
avatarroku has a reputation beyond reputeavatarroku has a reputation beyond reputeavatarroku has a reputation beyond reputeavatarroku has a reputation beyond reputeavatarroku has a reputation beyond reputeavatarroku has a reputation beyond reputeavatarroku has a reputation beyond reputeavatarroku has a reputation beyond reputeavatarroku has a reputation beyond reputeavatarroku has a reputation beyond reputeavatarroku has a reputation beyond repute
müthiş olmuş beeeeeeeeee
avatarroku isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2011, 00:57   #22

Raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 489049
•Rep Seviyesi :
Raven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond repute
Raven - MSN üzerinden mesaj gönder
Alıntı: BlackBishop´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeği geçen herkese Teşekkürler...
Herkes gibi bende dergiyi beğendim ve zevkle okudum...
Ayrıca yine bir çıkıntılık yapıp dikkatimi çeken bir şeyi paylaşacağım...
Derginin sayfa sayısı 65, ancak e-dergi de görülebilecek bir sayfa sayısı

Sevgili Dostum dergi 64 Sayfa, Son sayfa ise bonus olarak konuldu..Dergi bittikten sonra yüzünüzde bir tatlı tebessüm kalsın diye..
Alt 19-03-2011, 14:08   #23

Kroker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 123989
•Rep Seviyesi :
Kroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond repute
Bütün kalbimle tebrik ediyorum, hani benim de bir katkım olsun diye eleştirecek bir şeyler aradım, bulamadım. Eski kuşak, yeni kuşak her çizgiroman okurunu tatmin edecek doyurucu, özgün konular, özenli işçilik, mükemmele giden kısa sürede olgunlaşan bir dergimiz var gurur duydum. İsim saymayı sevmem az veya çok katkısı olan herkese çok teşekkür ederim, elinize, yüreğinize, beyninize sağlık.
Kroker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2011, 00:12   #24

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1810598
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Yine güzel bir dergi,bütün iyi niyetli gönül dostların birleşip çıkarttıkları harika bir eser,herkese emekleri ve özverilerinden dolayı çok teşekkür ederim,elinize sağlık sevgili dostlar...
ertuğrul isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2011, 19:16   #25

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1019222
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Diyarımızın bence artık şahane diye tanımlanabilecek dergisinin hazırlanmasında emeği geçen tüm dostları sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Dostlar harika bir iş çıkarttınız yine ortaya. Yeni sayı ile birlikte bu olağanüstü ekibin bir parçası olacağım için de ayrı bir heyecan ve gurur duyuyorum.
Ellerinize ve yüreklerinize sağlık!
direnc11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2011, 16:10   #26

bakunin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1192838
•Rep Seviyesi :
bakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond repute
bakunin - MSN üzerinden mesaj gönder
Dergi içeriğinde yer alan Serpieri çevirisinde desteğini esirgemeyen Baykuş dostumuza özel teşekkürlerimi sunmak istiyorum.
Daha mükemmele hep birlikte...

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kendisini başkalarının kurtarmasını bekleyen kişiler yalnızca kölelerdir.

bakunin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2011, 21:49   #27

designer73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 12159
•Rep Seviyesi :
designer73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond repute
arkadaşlar, her geçen sayıda daha iyiye gidişten ötürü tüm emeği geçenleri kutluyor ve şükranlarımı sunuyorum.
designer73 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22-03-2011, 22:03   #28

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
gele is on a distinguished road
çalışmalarda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler ederim...
gele isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2011, 11:36   #29

denz89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1120
•Rep Seviyesi :
denz89 has much to be proud ofdenz89 has much to be proud ofdenz89 has much to be proud ofdenz89 has much to be proud ofdenz89 has much to be proud ofdenz89 has much to be proud ofdenz89 has much to be proud ofdenz89 has much to be proud ofdenz89 has much to be proud of
Kapağından, 65. bonus sayfasına kadar emek verilmiş, özen gösterilmiş olduğu belli, emeği geçenlere teşekkürler. Yalnız devamını dört gözle beklediğim "Zagor İstanbul'da" maceralarını göremedim, benim atladığım bir konu mu var, telif hakkı gibi bir sorun mu oldu anlamadım ama bu konuda hiç itiraz olmamasını yadırgadım doğrusu. Böyle özgün ve bizden bir çizim için bir kampanyamı başlatsak "zagorumu istiyorum" diye. Hatta şimdi burada başlatıyorum.

ZAGOR'UMU İSTİYORUM, LÜTFEN ÇİZMEYE DEVAM ET RAWENX

(Yazdıktan sonra geri dönüp 3. sayıdaki tartışmaları gördüm, görüşlerim hiç değişmedi, halen argonun dozunda olduğunu ve rahatsız edici bir şekilde kullanılmadığını, mizah dergilerindeki argo ve küfürün incilerimizi dökmediğini, rawenx'in ilk eleştiride çizmekten vazgeçmemesi gerektiğini, rawenx çizmiyorum deyince diyar ahalisinin ellerinde pankartlarla sokaklara dökülmesi gerektiğini düşünüyorum.)

Konu denz89 tarafından (23-03-2011 Saat 11:50 ) değiştirilmiştir.
denz89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2011, 01:43   #30

vkopuzoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 32137
•Rep Seviyesi :
vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute
Şiddetle her kelimesine katılıyorum arkadaşım bende onu bekliyorum hem de çok bakalım usta belki döktürür kırmaz bizi

Bu arada aramıza tekrar hoşgeldin direnc11 İnşallah hep beraber daha iyi işler çıkarırız.

vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil