Venom #34

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126

Venom%2B034-000.jpg

Yıllar önce, Spider-Man simbiyot adı verilen uzaylı bir organizma ile bağ kurdu ama kostümün onun beynini okuduğunu ve bağlarını kalıcı yapmak istediğini fark edince kostümü reddetti.

İhanete uğrayan ve ölüme terk edilen simbiyot, istekli bir konak buldu; onun da hayatı Spider-Man tarafından reddedilen Eddie Brock'u. Spider-Man'den nefret eden Brock simbiyotu sıcak karşıladı ve ikisi birleşip Spider-Man'den intikam almaya yemin ederek tek bir varlık haline geldiler.

Herkese iyi okumalar...

NightMare420

Aktif Üye
8 Şub 2021
311
1,024
Çizgi bölgesi logosunu özlemişim ne kadar kısa bir ara olsada özlemişim :) yeni sayı için çok teşekkürler değerli çizgi bölgesi ekibi

Son düzenleme:

obelisk7794

Yeni Üye
21 Mar 2016
74
264
Her zaman ki gibi yine bir ölüyü diriltme vakası daha :D Ha buna kızdım mı tabi ki hayır, Flash sevdiğim bir karakterdi iyi oldu. Ama hep demişimdir, genel olarak öldürme diriltme işlerinden pek hazetmemişimdir. Emeğinize sağlık. Güzel bir sayıydı.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Cates Venom'u öyle bir noktaya getirdi ki daha iyisi yazılabilir mi bilmiyorum?
Karakterin çıtasını çok yükseltti.

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
Cates Venom'u öyle bir noktaya getirdi ki daha iyisi yazılabilir mi bilmiyorum?
Karakterin çıtasını çok yükseltti.
Duyduğum üzere devamını anlatan seriyi Al Ewing almış. Eğer çıta Cates ile yükseldiyse Al Ewing ile çıkabileceği en yüksek noktaya çıkacaktır. Zaten bir başkası kaldıramazdı yeni Venom'un yükünü.