Venom #20 (Türkçe Çeviri)

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,118

Venom%2B020-000.jpg

Birinci yılımız altında çıkaracağımız son sayımız ve Absolute Carnage hikayemizin son sayısı Venom #20 huzurunuzda.

Herkese iyi okumalar...

Tam Hikayenin okuma listesi:

zCarnage.jpg

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Öncelikle dün yazdığınız mesajda seriyi bugün tamamlayacağınızı paylaşmıştınız. Bu sözünüzü tuttuğunuz için ayrıca teşekkür ederim. Böylece bir süredir merakla beklediğim seriyi tamamen okumuş oldum.

Venom 20'nin gerçekten çok başarılı bir final sayısı olduğunu söyleyebilirim. Absolute Carnage 5'te aceleye getirilen ne varsa buradaki anlatım hepsini unutturuyor. Aynı zamanda Maker ve Reed'ler birliği gelecek maceralar için merak uyandırıyor. Unutmadan, Dünya'ya gelen Knull'da var. Bir de Eddie'nin babası olduğunu öğrenen Dylan var ki kendisi insan ile simbiyor melezi gibi birşey sanırım.

Sadece bu sayı bile Venom'un devam bölümlerini merak etmemiz için yeterli.

Emek veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Umarım Venom'a devam edersiniz.

gizemlover

Onursal Üye
5 Tem 2012
859
9,568

Venom%2B020-000.jpg

Birinci yılımız altında çıkaracağımız son sayımız ve Absolute Carnage hikayemizin son sayısı Venom #20 huzurunuzda.

Herkese iyi okumalar...

Tam Hikayenin okuma listesi:

zCarnage.jpg

sevgili spiderweb öncelikle elinize emeğinize sağlık :)

şu resim dosyası gibi tüm dosyaları rarlayıp tek rar yapmanız ve nete yüklemeniz mümkün mü o rarı indirip arşivlesem ? benim 42 harddisk var hepsi karman çorman :(

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,118
sevgili spiderweb öncelikle elinize emeğinize sağlık :)

şu resim dosyası gibi tüm dosyaları rarlayıp tek rar yapmanız ve nete yüklemeniz mümkün mü o rarı indirip arşivlesem ? benim 42 harddisk var hepsi karman çorman :(
Online okuma seçeneğini hallettikten sonra onun için de bir şey ayarlamayı düşünüyorum.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Anti süper kahramanımız Eddie yine umulmadık işler beceriyor.
Acaba örümcekle kavgasında hiç mi hakkı yoktu dedirtiyor?
Evlat sahibi olduğunu öğrenip evreni de ateşe attı tabii o ayrı?

Her ele aldığınızı bitirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

obelisk7794

Yeni Üye
21 Mar 2016
73
260
Brock'un Peter ile aralarının düzeliyor olmasına bir ben sevindim heralde :D Yıllardır bu ikisi birbirinden pek hazetmemekteydi. Üstat, Absolute Carnage burada bitiyor olmasına rağmen Venom serisinin devamı gelir umarım. emeğine sağlık.