Gümüş Sörfçü - Kararma #01

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126

Silver%2BSurfer%2B-%2BBlack%2B001-000.jpg

Thanos’un, deli titan’ın, ölümünden sonra galaksi kaosa döndü. Kozmoz’un en yüce savaşçıları onun son isteğini ve vasiyetini okumak için toplandı—ama thanos’un kara düzen’i tarafından saldırıya uğradılar!

Devam eden savaş sırasında, kara düzen bir kara delik açtı ve—aralarında gümüş sörfçü’nün de olduğu—kahramanları hiçliğe itti.

Şimdi, sörfçü boğulurken bitmek bilmez boşlukta kayıp…

Herkese iyi okumalar...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Tanıtımda anlatılanlar Infinity Countdown serisinde geçiyordu. Açıkcası Gümüş Sörfçü'nün akibetini merak ediyordum. Böylece öğrenmiş olacağız.

Sörfçü'yü yıllar önce Alfa yayınlarından çıkan siyah beyaz seriden beri severek takip ederim. Sonraki yıllarda okuduğum öyküler hiçbir zaman ilk öyküler kadar iyi değildi. Umarım bu sefer şeytanın bacağını kıran bir seri olur. İyi bir yazar olan Donny Gates'den çok şey mi bekliyorum?

Teşekkürler.

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
Tanıtımda anlatılanlar Infinity Countdown serisinde geçiyordu. Açıkcası Gümüş Sörfçü'nün akibetini merak ediyordum. Böylece öğrenmiş olacağız.

Sörfçü'yü yıllar önce Alfa yayınlarından çıkan siyah beyaz seriden beri severek takip ederim. Sonraki yıllarda okuduğum öyküler hiçbir zaman ilk öyküler kadar iyi değildi. Umarım bu sefer şeytanın bacağını kıran bir seri olur. İyi bir yazar olan Donny Gates'den çok şey mi bekliyorum?

Teşekkürler.
Donny Cates şimdiye kadar beni yüzüstü bırakmadı okuduğum her serisini beğendiğimi itiraf etmeliyim bu seride de göstermiş yeteneklerini.