Wolverine'in Dönüşü #05

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126

Return%2BOf%2BWolverine%2B05%2B%2528of%2B05%2529-000.jpg

Wolverine'in bedeni kaybolmuştu.

Bütün Marvel evreni bedenini arıyordu fakat nafile.

Bütün bu başarısız aramaların sonucunda yine de hayatta olduğunu öğrendiler.

Artık Wolverine'in dönme vakti geldi.

Herkese iyi okumalar dilerim...

Not: Bu sayı ile Wolverine Avı adlı hikayemiz sona erdi. Hikayenin tamamlanmasını bekleyen arkadaşlarım için tam okuma listesi aşağıda bulunuyor. Aynı zamanda blogun sağ tarafında aşağıda bir yerde de Hepsini indirebileceğiniz tek bir sayfa da bulunuyor.

Hikayenin tamamlanmasını bekleyenler için tam okuma listesi:

Wolverine Avı #01
Wolverine Avı - Kaybolmuş Silah #01-#04
Wolverine Avı - Adamantium Gündemi #01-#04
Wolverine Avı - Bir Katilin Pençeleri #01-#04
Wolverine Avı - Madripoor Gizemi #01-#04
Wolverine Avı - Çıkmaz Sokaklar #01
Wolverine'in Dönüşü #01-#05

Tormenter666

Aktif Üye
1 Nis 2019
430
660
Eline sağlık dostum, uzun soluklu bir macerayı sayende tamamlamış olduk. Darısı diğer serilerin başına özellikle Iron Maiden'ı hevesle bekliyorum:))

bylrzgr

Kıdemli Üye
16 Tem 2011
222
203
Seri bitti şimdi okuma sırası. Ama 2 sorum olacak. Wolverine Avı #01 telif yemiş. Eğer basılmış ise bu sayı hangi çizgi romanda bulunuyor. Diğer sorum ise okurken Kaybolmuş Silah 1-4 Adamantium Gündemi 1-4... diye mi yoksa sitenizden indirdiğimizde ki dosya başlarında yazdığı gibi karışık şekilde mi okuyoruz. Teşekkürler.

Son düzenleme:

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
Seri bitti şimdi okuma sırası. Ama 2 sorum olacak. Wolverine Avı #01 telif yemiş. Eğer basılmış ise bu sayı hangi çizgi romanda bulunuyor. Diğer sorum ise okurken Kaybolmuş Silah 1-4 Adamantium Gündemi 1-4... diye mi yoksa sitenizden indirdiğimizde ki dosya başlarında yazdığı gibi karışık şekilde mi okuyoruz. Teşekkürler.
Wolverine'in Peşinde adı ile basıldı sayı. Adamantium Gündemi, Kaybolmuş Silah, Madripoor Gizemi ve Bir Katilin Pençeleri serilerini istediğiniz şekilde okuyabilirsiniz.

Son düzenleme:

Milyarderdahi

Çeviri & Balonlama
9 Ağu 2013
183
1,106
Ellerinize, emeğinize sağlık. Böylesine kapsamli bir eventin bu kadar kısa sürede ve bu kalitede yayinlandigini görmeyeli çok oluyor. Çeviri mukemmel, balonlama mukemmel, grafiklerse zaten bir başka. Emek veren herkese teşekkürler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Marvel'in ağır toplarından Wolverine'nin çok uzun süre mezarında rahat rahat uyuyamayacağı belliydi. Bu serinin nihayete ermesi ile sahalara geri döndü. Başlangıç sayısından sonra devam eden 4 ayrı mini seri ip ucu arayan farklı takımların maceralarını anlatıyor. Çıkmaz Sokaklar isimli öykü bu 4 mini serinin bir nevi derlenip toplanması ve Dönüş hikayesinin girişini oluşturuyor. (Uzun uzadıya comics okumak istemeyenler Çıkmaz Sokaklardan başlayıp seriyi okuyabilir.) Wolverine'nin Dönüşü fena bir öykü değil. Logan'ın geçmişte büründüğü kişiliklerin zihninde hapis kaldığı bölümleri oldukça beğendim. Buna karşılık Persephone'un bulunduğu uydu ve bu uyduda yaşayanlar hariç dünyanın kalanını yok etme planı bana Jemes Bond filmini hatırlattı. Yazar belki de benim gibi Bond hayranıydı ve hikayesini Moonraker filminden esinlendi. Bu kısmı bilemesem de çalışmayı çok beğendim. Elinize sağlık.

Meraklısı için:

Özet ve Detaylar
Sir Hugo Drax, yörüngede dev bir uzay üssü inşaa eden megalomanyak bir milyarderdir. Amacı, seçtiği sağlıklı ve güzel erkek ve kadınlardan bir grubunu uzay üssüne topladıktan sonra, bir nükleer füze ile dünyayı yoketmek ve üsteki insanlardan yeni bir ırk yaratmaktır.

Dünyayı kurtarma görevini bir kez daha alan James Bond’a bu zorlu macerada seksi Amerikalı ajan Holly Goodhead yardımcı olacaktır. Bond’un aşması gereken engeller arasında çelik çeneli kötü düşmanı Jaws da bulunmaktadır.

Ian Fleming’in 1955’te yazdığı Moonraker romanından 1979’da sinemaya uyarlanan film, Bernard Lee’nin M rolüyle son kez seride yer aldığı yapımdır.