Black Bolt #06

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126

Black%2BBolt%2B%25282017-%2529%2B006-000.jpg

Black Bolt, nainsanlar adı verilen yetenekler ile aşılanmış bir grup insanın kralı. Fakat bu güçlerin bir bedeli var. Black Bolt'un en ufak bir fısıltısı dağları yıkıp, şehirleri yok edebilir.

Sessiz Kral konuşunca herkes onu duyuyor.

Fakat buradayken kimse onu duyamaz...

Ufak bir açıklama da eklemek istedim sayfaya ilerideki yayın planımızı belirlemek için bir anket ekledim. Oy verirseniz planlamamız bizim için daha kolay olacak şimdiden teşekkür ederim oy veren herkese.

Tormenter666

Aktif Üye
1 Nis 2019
430
661
Dostum eline sağlık. Bu arada ankete baktım ve Iron Maiden: The Legacy of Beast'i planlarının arasında gördüm hemen oyumu ondan yana kullandım ama ne yazık ki gerilerde :( Ankette seçilmese bile boş vakitlerinde o seriyi çevirme imkanın olur mu acaba?

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
Dostum eline sağlık. Bu arada ankete baktım ve Iron Maiden: The Legacy of Beast'i planlarının arasında gördüm hemen oyumu ondan yana kullandım ama ne yazık ki gerilerde :( Ankette seçilmese bile boş vakitlerinde o seriyi çevirme imkanın olur mu acaba?
Planlananlarda olan bütün seriler sayfaya eklenecek o yönden endişen olmasın ama daha çok istenen serilere öncelik vereceğiz.