Cine5 Dergisi - Sayı: 113 & 114 (Nisan & Mayıs 2003)

gorgoroth21

Yeni Üye
1 Eki 2019
45
588

Yeni linkler...

Kıymetli dostlar, şimdilik benden bu kadar. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım umarım iyi iş çıkarabilmişimdir.

Olur da yolunuz şehrinizdeki sahaflara düşerse ve eksik sayıların mevcudiyetini sorgularsanız ya da ilgili sayılar elinde olan var ise ve bu konuda yardımcı olur ise belki de bu sayede seriyi tamamlayabiliriz.

Kıymetli insan Ertuga'ya sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,926
İstanbul
Ellerinize ve yüreğinize sağlık üstadım. Yaptığınız taramalar tek kelime ile harika! Taramada gösterdiğiniz hassasiyet için bir okur olarak çok teşekkür ederim.

gorgoroth21

Yeni Üye
1 Eki 2019
45
588
Ellerinize ve yüreğinize sağlık üstadım. Yaptığınız taramalar tek kelime ile harika! Taramada gösterdiğiniz hassasiyet için bir okur olarak çok teşekkür ederim.

Sayın hocam bu övgünün üzerine ne desem sönük kalır beni mahcup ettiniz. Ben de size ve bu işi yüklenebilmem amacıyla bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Sağlıcakla kalın..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,926
İstanbul
Sayın hocam bu övgünün üzerine ne desem sönük kalır beni mahcup ettiniz. Ben de size ve bu işi yüklenebilmem amacıyla bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Sağlıcakla kalın..
Est.. Rica ederim, az bile söyledim. Bu arada bu güzel dergileri size yollayan Sevgili Ertuga üstadımıza da ayrıyeten teşekkür ederim. Kendisini çok özledik.. Umarım ileride tıpkı eskisi gibi sürekli aramızda olur..