Cine5 Dergisi - Sayı:52 (Mart 1998)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,217
13qfb9adplvcujj6g.jpg

www.youtube.com/watch?v=pFXQWIfp060&ab_channel=budiyantosimo

Run, and you'll live. At least a while. And dying in your beds, many years from now would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance to come back here and tell our enemies
that they may take our lives but they'll never take our freedom!
www.youtube.com/watch?v=-lSURFHHouY&ab_channel=FoxHomeEntertainmentUK

Filmi 1997'de sinemada izledim. Göz yaşları ile tabi. Müzikleri, geçen 24 yıla rağmen bendeki etkisini hiç kaybetmedi.
Ne zaman depresyona girsem bu parçayı dinlerdim. Dakikalarca, saatlerce dinlerdim.
www.youtube.com/watch?v=K2Aounr7XzM&ab_channel=ChoristersofWestminsterAbbey-Topic
Filmde müziğin başladığı yer 1:31.
www.youtube.com/watch?v=Wwi96bqbvnQ&ab_channel=MNEClips

www.youtube.com/watch?v=UIYn3je-5eQ&ab_channel=clipsman25

ojcqasiz8gzjyf16g.jpg

Son düzenleme:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,217
O nasıl oldu anlamadım. Düzeltmeye çalışırken üst üste hata alınca da tamamını yitiririm korkusuyla başlığı hemen açtım. Bu defalık da beğeni olmasın. Problem değil:)

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,872
52,425
Kendi Koltuğunda
O nasıl oldu anlamadım. Düzeltmeye çalışırken üst üste hata alınca da tamamını yitiririm korkusuyla başlığı hemen açtım. Bu defalık da beğeni olmasın. Problem değil:)
Düzenlemeye gir oradaki tüm video linklerinin başında ve sonunda olan ( bunları sil parantez içindekileri ve kaydet de videolar düzene girecek.:4:

abboritta

Süper Üye
12 Ara 2020
630
3,284
Bir Braveheart hayranı olarak yayınlanmış tüm dergileri, gazeteleri, posterleri, VHS, oyunlar, DVD'ler, soundtrackler, özel versiyon Blu Rayler... toplamakta olan birisi olarak Cine5 her zaman için bir eksiklikti benim için. Filmin Cine5 VHS çekimini dahi buldum ama dergiyi bulamamıştım. Teşekkür ederim.

1gjQbCra_o.png

Rahmetli James Horner'ın eşsiz müzikleri kadar olmasa(A gift of a Thistle & The secret Wedding) da Dj Sakin'nin bu çalışması da o dönemlerin en müstesna çalışmalarındandı:

G93YtLJ3_o.jpg

İskoç çizerin diğer çizimleri:

Son düzenleme: