Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Ve nihayet...

Kapak düzenlemeleri ve her türlü teknik yardım için Prospero'ya, önsöz ve arka kapak ile eksik çevirilerin tamamlanmasında emeği geçen Hüseyin Aksakal'a çok teşekkür ediyorum.

Keyifli okumalar...​

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Murat hepinize çok teşekkür ederim. Mükemmel bir iş çıkarıyorsunuz... Kaliteli, eksiksiz bir işçilik...
Ancak Muratcığım bu serinin bir listesi yok sanırım varsa bile ben göremedim.. Tekrar teşekkürler...

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Murat hepinize çok teşekkür ederim. Mükemmel bir iş çıkarıyorsunuz... Kaliteli, eksiksiz bir işçilik...
Ancak Muratcığım bu serinin bir listesi yok sanırım varsa bile ben göremedim.. Tekrar teşekkürler...

Birkaç sayı daha yayınladıktan sonra bu dizi için bir alt başlık ve liste hazırlama düşüncesindeydim. Yakında listemizi yayınlarız inşallah.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Bu kadar kaliteli işçilikle bu serileri okuyabilmek büyük bir şans bizler için.Aslında şansın büyüğü sizin gibi değerli dostlara sahip olmak.
Gönülden teşekkürler dostlar...

BRAN MAK MORN

Çeviri & Balonlama
13 Tem 2011
193
2,213
Şapka çıkartılacak bir paylaşım. Candan bir dayanışmanın, özverili ve kusursuz bir işçilikle harmanlanıp görsel bir şova dönüşmesinin mükemmel bir örneği. Shoryuken, Prospero ve Hüseyin Aksakal üçünüzü de saygıyla selamlıyor azminizin devamını diliyorum...

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Çok teşekkür ederim.19.cilt şu anda çeviriliyor mu ?

Amacımız öncelikle CTB listesindeki eksikleri tamamlamak, sonra ise cilt halinde yayınlamak. Paylaştığımız eksikler bir cilde denk geliyorsa onlara öncelik verdik. Diğer ciltler için çalışmalarımız devam ediyor. Zaman veremiyorum ama yakındır diyebilirim sadece :)

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,060
Bugüne kadar tek bir sayfa dahi Conan okumadım.
Okuyamadım ya da kısmet olmadı.
Bir çok değişik çizgi roman türü okumama rağmen
nedense Conan'a yabancı kaldım.
Ağırlıklı olarak okuduğum Teks ve çağdaşları çizgi romanlar.
Şimdi Conan'ların tamamını indirdim.
Haydi hayırlısı.
Tüm emek verip bizlere ulaşmasını sağlayan dostlara,
Sonsuz teşekkürler.
Ellerinize ve emekleriniz sağlık.