The Chronicles of Conan / Conan Klasik Maceralar Dizisi Cilt: 18 (Çeviri - Balonlama)

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,317
Bruce Jones'un yazdığı önsözü ve arka kapak yazılarını Hüseyin Aksakal'ın çevirdiği,
metinleri Shoryuken'in balonlamalar kapak ve editleri benim hazırladığım 18. Conan Klasik Maceralar cildi huzurlarınızda.
Afiyetle okuyunuz...

promo_zpsz2aampym.jpg

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Prospero dostum şimdi paylaşımı gördüm.Öncelikle sayın hüseyin bey ve shoryuken hatta ekencizle çok kaliteli işler çıkardınız ve çıkaracağınızı umut ediyorum.Bu arada ben mi kaçırdım yoksa 17.cilt sonra mı düşünüyorsun.Bu seri galiba 21 ciltti yanılıyorsam özür dilerim.Bu seride biterse conan da bakalım ne süprizlerin olacak ve ufaklığın gözlerinden de öperim dostum.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Saç ayağını bilirsiniz...
Mükemmel bir denge tanımlamasıdır...
Kurtuluş yoktur saç ayağından..
İşte bir mükemmel saç ayağı da burada..
Hüseyin Aksakal, Shoryuken ve prospero...
Öyle bir üçlü ki mükemmel işler çıkartıyorlar...
Sağ olsunlar, var olsunlar.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
En sevdiğim menü... Tabi ki afiyetle ve büyük bir zevkle okuyacağım... Elbette bu menüyü hazırlayan süper şefler, sevgili Prospero, sevgili Hüseyin Aksakal ve sevgili Shoryuken'e de sonsuz teşekkürler... Ellerine sağlık...

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Teşekkürler üstatlar -Elinize gönlünüze sağlık-emekleriniz ödenmez-hepinize uzun ve bereketli bir ömür dilerim.

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,317
Prospero dostum şimdi paylaşımı gördüm.Öncelikle sayın hüseyin bey ve shoryuken hatta ekencizle çok kaliteli işler çıkardınız ve çıkaracağınızı umut ediyorum.Bu arada ben mi kaçırdım yoksa 17.cilt sonra mı düşünüyorsun.Bu seri galiba 21 ciltti yanılıyorsam özür dilerim.Bu seride biterse conan da bakalım ne süprizlerin olacak ve ufaklığın gözlerinden de öperim dostum.

Bu serinin şuna kadar internete düşmüş 30 cildi mevcut. Marvel döneminde yayınlanan Conan The Barbarian serisinin restore edilmesi ile oluşan bu ciltlerin 17.'sini yayınlamadık henüz...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,952
Mükemmel işçilik,mükemmel göz nuru ve emek.
Çok teşekkür ediyorum değerli dostlara...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Yayın hayatı yarım kalan çizgi romanlar arasında en çok üzüldüğüm seri budur. Ne yazık ki ülkemizde 10 cild çıktı. Sizin gibi değerli dostlar sayesinde eksiklerimizi tamamlıyoruz. Emekleriniz için teşekkürler.