The Chronicles of Conan / Conan Klasik Maceralar Dizisi Cilt: 14 (Çeviri - Balonlama)

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,342
Hep beraber hazırladığımız bir Conan cildi daha... Emeği geçen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim...

Balonlama:
ERT1569, BRAN MAK MORN, UZUNG, SHORYUKEN, PROSPERO

Roy Thomas'ın yazdığı kişisel notlar ve arka kapak çevirisi:
HÜSEYİN AKSAKAL

Taramaları text haline getirme:
SHORYUKEN

Kapak, iç kapaklar ve edit:
PROSPERO

cJMFRp.jpg

mKDdUA.jpg

utfH6V.jpg

pSNBfA.jpg

Od6jf4.jpg

pBCtBT.jpg

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Ekip çalışmasıyla ve büyük emek harcanarak ortaya çıkan harika bir eser...
Ne yazılsa ne denilse kifayetsiz... Gerçekten harika...
Emek veren tüm dostlarımıza kalbi teşekkürlerimi iletiyorum.
Çağ atlamaya ve çağ atlatmaya devam...
Selamlar değerli dostlar; her birinize ayrı ayrı gönülden selamlar...

hareketli-dalgalanan-turk-bayragi.gif

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Böyle imece çalışmaları çok seviyorum. Bir ara ben de bir parçası olmuştum benzeri bir işin. Gürdal abi, bu mesajı okuyorsan senden bir beklenti içinde olduğumuzu da tahmin edebilirsin. :)

Her biri Diyar'ın vaz geçilmezleri olan ert1569, Bran Mak Morn, uzung, shoryuken, prospero ve Hüseyin Aksakal dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Pes dedirten bir çalışma.
Olayı aşmışsınız değerli dostlar.
400 MB lık bir şaheser oluşturmuşsunuz.
Saygı duymamak elde değil.
Çalışmada emeği geçen bütün değerli dostların hepsi anıt isimler.
Sevgili Ert1569, Bran Mak Morn, Uzung, Shoryuken, Prospero ve Hüseyin Aksakal dostlara çok teşekkür ederim.
-------------------------------------
Ülkemizde çizgi roman yayıncılığı bir türlü rayına oturmayıp sürekli kesintilere uğrayınca yaşadığımız mağduriyet ve yurt dışında yayınlanan çizgi romanların bolluk ve çeşitliliğini gördükçe artan iştahımız bir arada değerlendirildiğinde nasıl bir durumda olduğumuzun takdirini homo sapiense bırakamıyorum anlamayabilir ben doğruca dünya dışı yaşama havale ediyorum.
Durumu birde onlar değerlendirsin belki bir mutabakat çıkar. :)
--------------------------------------------------

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
13 ve 14. ciltlerde ricamı kırmayarak balonlama yapan sevgili "Lotoloto, Kadirnip, Ekenciz, Sinerji, Ert1569, BRAN MAK MORN, Uzung" dostlarıma, hassaten çevirileri ile katkıda bulunan Hüseyin Aksakal ve bütün bu çalışmaları büyük bir sabırla bir araya getirip son şeklini vererek bizlere sunan Prospero üstadlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sağ olun, var olun dostlarım.

Not: Bu vesile ile serinin linkleri kırık olan diğer sayılarının yenilendiğini hatırlatayım. Keyifli okumalar.