The Chronicles of Conan / Conan Klasik Maceralar Dizisi Cilt: 09 (Çeviri - Balonlama)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu

Her ne kadar nüfus kağıdının doğum günü olup asıl doğum gününü kaçırmış isek de Prospero ile bir armağan verelim dedik. Sevgili Hüseyin Aksakal'ın doğum gününü kutlamak görevi bana, hazırlığını yapmak ise Prospero'ya düştü. Nice yıllara Hüseyin Aksakal. Birlikte daha çok kutlamak dileğiyle...

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,644
Kasımpaşa
Tam yatmak üzere olan bana bundan daha iyi bir hop nereye gidiyorsun uyarısı olamazdı...
Teşekkürler dostlar...
Çok yaşayın.

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
457
3,783
Hiçbir Şey Ülkesi
Gençlik yıllarımda Conan'la çok fazla teşrik-i mesaim olmasa ve bu yüzden çok az macerasını okumuş olsam da, sanırım sayenizde Conan giderek daha çok ilgi alanıma girecek ve zevkle okuduğum baş ucu kitaplarımdan biri olacak.

Size ve Sayın prospero'ya çok teşekkürler, Sayın Shoryuken. Sanırım Sayın hüseyin aksakal'a da bundan daha güzel bir armağan olamazdı.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Mükemmel kalite, çok uzun soluklu, zevkle okunacak ve saklanacak arşivlik Conan serisi. Teşekkürler, arkadaşlar.:)

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,728
Kdz. Ereğli
Bu bir pastayı paylaşabileceğimden çok daha fazla dostla paylaşılabilen bir hediye. Çok teşekkür ederim Prospero ve Shoryuken...
Gerçek ve zahiri doğum günümde bu sene aldığım tek hediye. Diğer doğum günlerimde de böyle güzel bir hediye almadım...
İçten dostlar ve yaşamın kendisi sayılmazsa elbette...

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,430
dostluğun kazandığı bir diyarda bulunmaktan çok mutluyum...
paylaşım yapan tüm diyar sakinlerine çok teşekkürler...

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Eline emeklerine sağlık sevgili Shoryuken.
Keyifle okuyacağım.
Bu seri güzel renklendirilmiş olmasından dolayı
benim en hoşuma giden Conan serisiydi.
Gerçekten hem çizimleri çok güzeldir,
hem de renkleri pastel tonlarda gözü yormayan ve çizgiyi yok etmeyen sadelikte güzeldir.
Bu yüzden Türkçe okumak büyük bir ayrıcalık diye düşünüyorum ve
tüm emeklerin için gönül dolusu teşekkürlerimi gönderiyorum.
Umarım serinin tamamını çevirme imkanın olur.
Allah güç kuvvet versin. Selamlar

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Her yeni Conan başlığını gördüğümde içimde bir heyecan oluyor.
İlk aşk tabi... Teşekkürler dostlar.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
Yine kaçırmışım normal yağmur gibi kitap gelince yetişemiyorum.Shoryuken ve prospero gibi dostun varsa ne mutlu.Tekrar hüseyin beye nice yıllar.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Arkadaşlar teveccühünüz için teşekkürler. Paylaşım bana aittir fakat bütün övgüler Prospero'nundur. Benim bu konuya herhangi bir katkım yoktur. Teşekkürler Prospero...

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
Gerek hikayesi gerek çizimleri ile en sevdiğim seridir.çocukluğumdan beri bıkmadan okurum.paylaşım için çok teşekkürler.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Ellerinize sağlık sevgili dostlar... Çok güzel bir paylaşım... Nice yıllara sevgili hüseyin aksakal... (Paylaşım tarihine sonradan dikkat ettim... biraz gecikmeli bir kutlama oldu sevgili hüseyin aksakal :) )

Son düzenleme: