The Chronicles of Conan / Conan Klasik Maceralar Dizisi Cilt: 06 (Çeviri - Balonlama)

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,339
Lal Kitap baskısı forumda taranmış olarak mevcut olan bu cildin kristal netliğindeki orijinal Dijital Dark Horse versiyonuna dönüştürülmüş hali.
Lal Kitap taramalarındaki balonları Dark Horse versiyonunun üstüne yapıştırmak sureti ile bu cildi oluşturdum.
Kapakları Türkçeleştirip orijinal Dark Horse baskısında da olmayan ara kapakları düzenleyip ekledim. Sayılar ile ilgili bilgileri (basım yılı, kapak çizeri gibi bilgiler) içeren sayfaları hazırladım.
İki versiyon arasındaki farkı aşağıdaki resimlerde de görebilirsiniz...

file

file

file

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,948
ordu-turkey
Tek kelimeyle muhteşem bir cilt olmuş sayfalar tek tek yıldızlar gibi parlıyor.Bunun baskılı halini gözümde canlandırıyorum ve doğrusu felaket güzel bir kitap olacağını düşünüyorum.Türkiye de bu kalite de conan çıkmadı ve çıkmayacak.Prospero ellerin altın tutsun dostum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,126
Bu büyük emeğe naçizane teşekkürlerimi sunuyorum.
Sağ olun, var olun;
saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,634
Kasımpaşa
Kesinlikle güzel.
Hatta yayınevinin yaptığı yazım hatası da giderilmiş...
Kutlarım ve çok teşekkür ederim.
Saygılar.

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul
Sayın prospero, Conan Klasik Maceralar Dizisi için yaptığınız bu yenileme çalışmaları gerçekten muhteşem. Titiz ve özenli bir şekilde verdiğiniz emek karşısında sizi alkışlıyor ve çok teşekkür ederiyorum.
Diğer sayılarda da emek veren diğer dostları da unutmuyor onlara da saygıyla muhabbetlerimi gönderiyorum.