Resimli Macera Fasikül Sayı 24

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
rm24.jpg

RESİMLİ MACERA [1966.09.17] SAYI.24

Arşivini açtığı ve bulunması güç bu dergiyi tekrar kazandırdığı için Bay_X'e çok teşekkür ederim.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
BayX'den 26-39 arası müjdeler bekliyoruz.

Sevgili dostlarım;24. sayı ile ilk 25 sayı tamamlanmış oldu. Sevgili BayX, Abartman ve ilk 9 paylaşımı yapan Tafamus hepinize çok teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun. Ellerinize, gözlerinize ve emeklerinize sağlık.
BayX'den 26-39 arası müjdeler bekliyoruz.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Üstadım Sayın abartman'a; mükemmel düzenlemelerinden dolayı, ne kadar teşekkür etsem, yetersiz kalır. Tertiplediği dergileri her incelediğimde, ayrı bir haz duyuyor ve "bu kadar mı olur" diyorum... Hani utanmasam, taradığım bütün kitapları kendilerine gönderirim. Saygılarımla.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Üstadım Sayın abartman'a; mükemmel düzenlemelerinden dolayı, ne kadar teşekkür etsem, yetersiz kalır. Tertiplediği dergileri her incelediğimde, ayrı bir haz duyuyor ve "bu kadar mı olur" diyorum... Hani utanmasam, taradığım bütün kitapları kendilerine gönderirim. Saygılarımla.

Güvenip emanet ettiğiniz için ben teşekkür ederim Bay_X. Daha önce konuştuğumuz gibi RM'nin daha önce paylaştığınız ilk sayısı üzerine de çalışıyorum. Sanırım yarın foruma teslim edilmiş hale getiririm.

Sayın Fındıkfındık'ın istek listesine bir ek yapıp "Can Kardeş" diyesim de var bu arada. :)

12 Şub 2010
15,006
543,642
Bir " Resimli Macera " daha

Yine bay_x ve abartman ortak çalışması ile Diyar arşivinde yerini aldı

Arşivini açan, emeğini en mükemmel bir şekilde bize sunan dostlar da herkesin kalbinde yerini aldı bir kez daha

Minnettarlık duygularımla teşekkür ediyorum dostlarım

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,876
Gördüğüm ama teşekkür mesajı yazmaya fırsat bulamadığım harika paylaşım için geçikmeli teşekkürümü sunarım.
Eline sağlık sevgili dostum,sağolasın.