Resimli Macera Fasikül Sayı 08

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
rm8.jpg

RESİMLİ MACERA [1966.05.28] SAYI..08

Arşivini açtığı ve bulunması çok güç bu dergiyi tekrar kazandırdığı için Bay_X'e çok çok teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Kitap sahibinin katkısı çok büyük asla yadsınamaz.. Çok zordur böylesine değerli ve nadir kitapları paylaşmak.. Ama sevgili Bay_x büyük bir keyifle paylaşıyor bizlerle..Bunun için çok teşekkür ederim.. Bunun yanında oldukça kailteli bir tarama ile kitabını bir başka ustaya teslim ediyor.. Bir çizgi roman bayramı da bu usta işi düzenleme ile yaşıyorum.. İkiniz de çok yaşayın, sağlıklı olun..

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,944
Sevgili Bay_X e ve Sevgili Abartman'a teşekkürler.

Eskiden ilkokulda öğretilirdi imece nedir diye. Biz de hep köylülerden bahsederek açıklardık. Yıllar sonra biz de bunu yaşamaya başladık. Artık imecenin alternatif bir tanımı var. :)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Nadir kitaplar serisine en iyi kaliteyle devam.
Bay_x ve abartman dostlara teşekkür ederim.
Kıymetinin bilinmesi gereken güzel paylaşımlar.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Bu dergileri paylaşımda görmek beni ziyadesiyle sevindiriyor
ve aynı zamanda da yaşın ilerlediğini mi hatırlatıyor,
yoksa geriye dönüşü mümkün olmayan geçmişe olan özlemi mi hatırlatıyor, bilemiyorum;
ama biraz da hüzünlendiriyor.
Sevinmenin yanında hüzünlenmek...
İlginç bir duygu karmaşası...

Ne çektin Sarkomer sen beeee,
ne çektinn bee...

Teşekkürler Sayın Bay_x",
teşekkürler Sayın "Abartman";
gönüllerinize sağlık...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
543,719
Tam 7 günlük seyahatin yorgunluğunu dün ve bugün yapmaya çalıştığım paylaşımlarla atmaya çalıştım. Yapılan paylaşımlara ise teşekkür etmeye maalesef zamanım olmadı. Bu nedenle paylaşımda bulunan dostların hoş görüsüne sığınıyorum.

Rory MacDuff, Örümcek Adam'dan aşina olduğum çizgileriyle ve her sayfasında yaşanan ölüm tehlikesi veya dehşet sahneleriyle çocukluk yıllarımın en sevdiğim çizgi roman karakterlerinden birisidir. Onu Jerry Spring ve Marc Dacier ile aynı kefeye koyarım. Hatta aralarındaki sıralamanın başındadır. Anılarım kadar şu anımın da itibarlı konuğudur.

Bu dergileri görmek, okumak ulaşılması çok zor hedef kapsamında iken sevgili bay_x gibi dostlar sayesinde sıradan işlerden oldu. Paylaşılmakla daha da değerlendiğini kabul ediyorum.

Bu kategoriden çizgi romanlarımızın sevgili abartman dostumuzun olağanüstü düzenlemeleriyle hakettiği kalitede Diyarda yer alması çok sevindirici.

Emeklerini, arşivlerini esirgemeyen dostlara yürekten teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.