Ceylan Dergi Derlemesi - Rory Mac Duff

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
158000a.jpg

Kıymetli dostlar ,
Geçtiğimiz günlerde sevgili dostum Zaman Gezgini ' ninde bir macerasını yayınladığı bu kahraman , sevimli bir karakter.
Ceylan dergilerinden derlediğimiz bu macerasında yine sevgili dostlar Savok ve Profesör ' ü anmadan geçemiyeceğim.
Tüm bu maceraları , derlemeleri sayelerinde okuyabiliyor ve sizlerle paylaşabiliyoruz.
Sağolsunlar.
Herkese iyi okumalar

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim bu maceraları okumamıza vesile olan tüm sevgili dostlara sizin şahsınızda çok çok teşekkürler ederim,emekleriniz için çok sağolun,en iyi akşamlar dilerim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Eline sağlık değerli dostum.
Büyük emeklerle hazırlanmış derleme için teşekkür ederim.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Profesör, Savok ve Zamangezgini dostlarımızın bu serilere katkıları emsalsiz. Şahsen ben bu dergilerin ilk paylaşımlarını görünce bir kaç paylaşımla sınırlı kalır diye düşünmüştüm. Bu kadar eski tarihli dergiler tamamlandıkça inanamadım. Bu güzelliklerin muhafaza edilmesi, ortaya çıkartılıp bizlerle paylaşılması gerçekten her türlü takdiri hak ediyor.

Sevgili Timed siz de bu güzelliklerden güzellik çıkartıyorsunuz. Maceraları derli toplu hale getiriyorsunuz. Size de gönülden teşekkürler...

12 Şub 2010
15,006
543,776
Ceylan ve 1001 Roman dergilerinin apayrı bir yeri var bende
Her bir kahramanı, her bir macerası özeldir
186 lık Teks'ten daha zor topladım 1001 Romanları
Ceylanlardan hala eksiğim var, yok, bulunmuyor, sağolsun zamangezgini gibi dostlar tamamladılar forumdaki seriyi
Bir de Akbulut Kaan tamamlansa ne güzel olurdu

Ceylan maceralarının derlemelerinin yapılması Çizgi Diyarının en güzel işlerinden birisi oldu, daha keyifli hale getirdi
timed ve zamangezgini dostlarıma şükran borçluyum bu nedenle
sağolsunlar, iyi ki var böyle dostlar
can katıyorlar, mutluluklara vesile oluyorlar