Robot ali /kitap 3/ dev akrep'e karşı

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
ROBOT ALİ KİTAP 3 DEV AKREP /ROBOT ARCHİE_Giant Scorpio
TED KEARNON_GEORGE COWAN
2.KİTAP MERCAN ADASININ ESRARI İYİ İLGİ GÖRMÜŞ NEDENSE İLK KİTAP ALTIN ADAMLARA KARŞI AYNI İLGİYİ GÖREMEMİŞ.
BAKALIM TİMED VE ZAMANGEZGİNİ İŞBİRLİĞİYLE HAZIRLANAN 3. KİTAP NE YAPACAK MERAK EDİYORUM DOĞRUSU....

KIYMETLİ DOSTUM TİMED DERLEDİ.BENDE RENKLENDİRİP/KISMİ OLSADA/SAYFA NUMARALANDIRMASI YAPTIM. AYRICA HAFTAYA,
DEVAMI VAR VE TANITIM YAZILARINI SİLDİM.VE KAPAK HAZIRLADIM.
AYRICA NOSTALJİK SİYAH BEYAZ CBR LİNKİDE SONRADAN EKLEYECEĞİM. KEYİFLİ OKUMALAR.....

ROBOT ALİ KİTAP 3 DEV AKREP ÖZEL CBR:

ROBOT ALİ-KİTAP 3-DEV AKREP NOSTALJİK SİYAH BEYAZ CBR:

00xyx.jpg

049008.jpg

052010.jpg

newpdfdocumentpdf000.jpg

bel1012wuw.jpg

atoll31.jpg

atoll57.jpg

atoll43.jpg

atoll69.jpg

BİR TİMED VE ZAMANGEZGİNİ
ÇALIŞMASIDIR

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,470
Sevgili kardeşim sen ne yaparsan,onu muhakkak ki iyi yaparsın,örnekleri ortada.
Sevgiler,teşekkürler,teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
İşte dostluk,
işte kardeşlik,
işte dayanışma,
işte paylaşımın kralı...
Her iki kardeşime de gönül dolusu teşekkürler...
Sevgiler ve saygılar.

bayrakzaf.gif

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
YENİ NOSTALJİK LİNK EKLEDİM.TAMAMEN SİYAH BEYAZ OLARAK AMA DAHA
KÜÇÜK 45MB.ÖZEL LİNK 78MB.
İKİNCİ LİNK OLAN NOSTALJİK TARAMADAN
049008a.jpg

İLK LİNK OLAN ÖZEL TARAMADAN
049008b.jpg

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
Yönetimdeki arkadaşların dikkatine aşağıdaki durumdan çok ama çok şikayetçiyim.Konu daha çok paylaşılsın diye kendime yanıt yazdım;birde ne göreyim,daha 5 dakika geçmeden listeden 30lu sıralara gerileyerek,kaybolmuş.DERDİM
DAHA ÇOK KİŞİYLE PAYLAŞMAK.ÇOK KİŞİYE ULAŞAYIM HİÇ TEŞEKKÜR ALMASAMDA OLUR HATTA BEĞENİ BUTONUNA BİLE BASMASALARDA OLUR.
ÖBÜR FORUMA DAHA ÖNCE ÜYE OLMAMA RAĞMEN DAHA ÇOK PAYLAŞIM YAPABİLMEK İÇİN DİYARIMIZDA PAYLAŞIM YAPMAYI YEĞLEDİM.ORADA KİLİTLER
VAR.AMA BURADADA GÖRÜNMEZ SAKLI KİLİTLER VAR SANKİ.KONULAR İÇİN AYRI BÖLÜM AÇILARAK ÇABUK KAYBOLMARI ÖNLENEBİLİR.EK OLARAKDA KONULAR KARŞISINDAKİ YENİ KONU TANITIMI SAYISI ÇOĞALTILABİLİR.

BENDEDE BİR SÜRÜ ZAGOR,TEKS,TEKSAS ,TOMMİKS SAYAMAYACAĞIM ÇEŞİTLİLİKTE,DEĞİŞTOKUŞTA GEÇER AKÇE ÇİZGİROMAN TÜRLERİ VAR.
ONLARI DA ÇOK SEVİYOR VE OKUYORUM AMA BEN GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ ÖNCELİĞİ ARADABULASIN TARZINDAKİLERE VERDİM.GEÇER AKÇELERİ DAHA
SONRAYA ALDIM.BU YÜZDEN DAHA ÇOK MIZMIZLANIYORUM.....

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Bu konuda tamamen size katılıyorum.3 sene önce paylaşılmış çizgi romanları sadece teşekkür yazısı ile ön sayfaya çıkarılması yeni paylaşımların görülmemesine ve ilgi görmemesine neden oluyor.Forumda 3 veya 4 arkadaş bu
şekilde mesaj yazıyor.Belkide iyi niyetle bunu yapıyorlar ama böyle bir soruna neden oluyorlar.Yapacakta bir şey yok gibi ,davranış şekilleri anlayışlarına kalıyor.Saygılar ile emekleriniz için teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Sevgili dostum, Çizgi diyarı çok aktif ve hareketli bir forum..
Buardaki mesaj ve paylaşım hızı gereçekten çok üst seviyede..
Bu nedenle en beğenilen konular bile çok kısa zamanda gerilere düşebilir..
Ancak yapılan iş iyi ise muhakkak ki hak ettiği saygıyı ve ilgiyi görür..
Naçizane tavsiyem..
Ben kitabı kendim için tararım,
onunla oyalanırım, öperim, okşarım
sonra oynasın diye sokağa salarım..
Kimle konuşmuş, kimle cilveleşmiş pek aldırmam
Kime gönlünü açmış dert etmem..
Sizde öyle yapın..
Sevgiler..

12 Şub 2010
15,006
543,719
Kulenin üzerindeki akrebi görünce eski ve değerli bir dost bulmanın sevincini yaşadım. O kadar severdim ki bu macerayı, tekrar tekrar okuması çok güzel.
Altın Adamlara karşı olan macerası da en sevdiklerimdendir. Altın Adamlar eridiğinde o altınlar cebime girmiş gibi sevinç duyardım. Arkasını ne heyecanlarla beklemiştim her iki serüvenin de.

Ama Ali'nin fil sırtındaki macerasını hatırlayamadım. Unuttuğum bir sahne mi, yoksa okumadığım bir macerası mı?

Zaman yolculuğu için zamangezgini ve timed dostlarıma şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum.

zamangezgini dostuma defalarca hak veriyorum, ben de çok paylaşımı bu nedenle kaçırıyor ve çok sonra tesadüf edebiliyorum. tesadüf edemediklerim de oluyor.

Ama sevgili savok da haklı, bunun maalesef çaresi yok şimdilik. Yeni üye olan arkadaşlar da haklı olarak eski paylaşımları okumak istiyorlar ve teşekkür ettikleri için de onlara biz de teşekkür edeceğiz:)

varülke

Guest
24 Şub 2012
51
72
Ceylan,1001 roman gibi dergilerin bulunması çok zor.Burası hazine sandığı gibi.
Hemde derlemeler yapılmış.Kapak çok güzel olmuş.Hemen indiriyorum.Tekrar
tekrar teşekkür ederim.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
Kulenin üzerindeki akrebi görünce eski ve değerli bir dost bulmanın sevincini yaşadım. O kadar severdim ki bu macerayı, tekrar tekrar okuması çok güzel.
Altın Adamlara karşı olan macerası da en sevdiklerimdendir. Altın Adamlar eridiğinde o altınlar cebime girmiş gibi sevinç duyardım. Arkasını ne heyecanlarla beklemiştim her iki serüvenin de.

Ama Ali'nin fil sırtındaki macerasını hatırlayamadım. Unuttuğum bir sahne mi, yoksa okumadığım bir macerası mı?

Zaman yolculuğu için zamangezgini ve timed dostlarıma şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum.

zamangezgini dostuma defalarca hak veriyorum, ben de çok paylaşımı bu nedenle kaçırıyor ve çok sonra tesadüf edebiliyorum. tesadüf edemediklerim de oluyor.

Ama sevgili savok da haklı, bunun maalesef çaresi yok şimdilik. Yeni üye olan arkadaşlar da haklı olarak eski paylaşımları okumak istiyorlar ve teşekkür ettikleri için de onlara biz de teşekkür edeceğiz:)
Sevgili dostum Profesör.Demokrasilerde çareler tükenmez.Sadece demokrasinin olmadığı yerlerde çare üretilemez.Yukarıda hemen aklıma gelen
iki çareyi sıraladım.Birincisi,olmazsa ikincisi;biraraya gelip kafa patlatırsak, belki başka çarelerde bulabiliriz....İyi akşamlar.