Örümcek Adam/Cellada Karşı Ve Yokedici/The Spider And The Exterminator/Ceylan Dergi

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
ÖRÜMCEK ADAM CELLADA KARŞI-ÖRÜMCEK ADAM VE YOKEDİCİ-THE SPİDER AND THE EXTERMİNATOR-CEYLAN DERGİSİ DERLEMESİ-SAYI 3 ve ÖRÜMCEK ADAM HAKKINDA BİLGİLER VE GÖRSELLER.Umarım beğenirsiniz.ZAMANGEZGİNİ

SAYI 3 CBR LİNK:

BİLGİ VE GÖRSELLER CBR LİNK:

r0nqn.jpg

r13.jpg

r01.jpg

r23.jpg

2wtw.jpg

67.jpg

72.jpg

37rqr.jpg

ZAMANGEZGİNİ
livelongandprosper1sks.jpg
cd3awjw.jpg

Son düzenleme:

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Teşekkürler dostum.
Çok güzel bir çalışma.
Ellerine sağlık.

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
ilk örümcek adam buysa baya evrim geçirmiş demektir :Dçizimler konu ilgimi çekti eve gidince hemen göz atayım çok sağol

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
ilk örümcek adam buysa baya evrim geçirmiş demektir :dçizimler konu ilgimi çekti eve gidince hemen göz atayım çok sağol
the spider, superman'ın yaratıcısı olan jery siegel'in eseridir ve sonradan ortaya çıkan amazing spiderman'la hiçbir ilgisi
yoktur.her düşsel kahraman olağanüstü özellikler taşır.
Ama bizim örümcek adam taklidi gibi ısırılma sonucu değil,yüksek teknoloji ürünü araçlarla birtakım özellikler kazanır.ağ tabancası,helikar gibi...bilgi ve görseller linkinde daha ayrıntılı açıklamalar var.beğenmeniz umuduyla iyi günler dilerim.

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
the spider, superman'ın yaratıcısı olan jery siegel'in eseridir ve sonradan ortaya çıkan amazing spiderman'la hiçbir ilgisi
yoktur.her düşsel kahraman olağanüstü özellikler taşır.
Ama bizim örümcek adam taklidi gibi ısırılma sonucu değil,yüksek teknoloji ürünü araçlarla birtakım özellikler kazanır.ağ tabancası,helikar gibi...bilgi ve görseller linkinde daha ayrıntılı açıklamalar var.beğenmeniz umuduyla iyi günler dilerim.

eyvallah bilgiler için sağol

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Paylaşımlar ve değerlendirmeler için çok sağolun sayın Zamangezgini Bu yaşa geldim radyoaktif bir örümcek bulamadım : )

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Muhteşem paylaşım...
İzahat,kitap gerçekten harika olmuş,kapak resimleri ayrı bir güzellikte...
Paylaşım ve emeğin için teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Beğenmişim, mesaj yazmamışım

zamangezgini'nin Örümcek derlemelerine sık sık bakıyor, kapakları, düzenlemeyi zevkle resim sergisi gezer gibi temaşa ediyorum. Buna rağmen bu paylaşıma mesaj yazmamış olduğumu şimdi farkettim. Oysa ilk paylaşıldığında görmüş ve beğenimi ifade etmiştim.

Cellat, Örümcek'i zor duruma düşüren tüm diğer düşmanlarından farklıdır. Örümcek'e ortaklığı kabul ettirebilen yegane kişidir. Diğer düşmanlarından gelen ortaklık önerilerini hayatı pahasına reddetmiştir Örümcek. Ama sonunda bence en basit şekilde hakkından geldiği düşmanıdır aynı zamanda.

Sanırım Ceylanlarda yayınlanmamış Örümcek maceraları da var. Acaba bunlar sayın zamangezgini'nde var mı ve bunları da paylaşacak mı diye merak ediyorum. Saygılarımla.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Zaman gezgini yetiş linkler ölmüş ben geç gelenlerdenim bizlere bir şans daha verebilirmisin.
Link yanıt vermesede illaki zaman gezgini üstadımıza teşekkürler ediyorum.paylaşım harika umarım arşivleme şansımız olur.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Değerli üstadım süperman gibisiniz linklerin tümü aktif duruma getirmişsiniz,teşekkürler ediyorum.