Robot Ali 1.Kitap-Altın Adamlar -Ceylan Dergi Derlemesi (Tam macera)

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
CEYLAN DERGİSİ DERLEMELERİ ROBOT ALİ-TAM MACERA-ALTIN ADAMLAR/ROBOT ARCHİE AND THE SUPERONS-88 SAYFA
ÇİZERİ:TED KEARON

LİNK:
ceylandergs12301.jpg

robotarche301.jpg

robotarche2101.jpg

a41376010archiedemanvanstaaltweedeserie857103.jpg

robotal01.jpg

witechaawe9.jpg

archiekl1.jpg

robotarchi201.jpg

ZAMANGEZGİNİ
cd3aisi.jpg

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,758
Robotların en sevimlisi, en insanı Robot Ali

Ceylan'lardan bağımsızlığını kazanarak kendi çizgi romanına kavuştu

zamangezgini meraklılarının rüyasını gerçek kıldı

O' nun da tatlı rüyalarının gerçekleşmesi için samimi dualarımı yolluyorum

çizgi roman dünyasına yeni ve sağlıklı soluklar veren sayın

zamangezgini'ne teşekkürü borç biliyorum

aramızda olmasından keyif ve onur duyuyorum

Saygılarımla

hüsobi

Yeni Üye
3 Ocak 2012
14
3
film indirip dvd!lere yazdırıp arşiv yapıyordum.bundan sonra ara vericem.3D filmler bile ilgimi çekmez oldu.bu güzel dergileri indirip okumaktan başka bir düşüncem yok.hepinize çok teşekkür ederim.Bu ne güzel dergiler olamaz böyle bir şey.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,639
Bu şekildeki derlemeler çok hoşuma gidiyor hem derli toplu maceraları okuyabiliyoruz hemde arşivlemek daha kolay oluyor. Çok teşekkürler zamangezgini , bu gezintilerin hiç eksik olmasın.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Muhteşem bir sunum,
harika bir paylaşım!
Sevgili Kardeşim,
paylaşımlarınızla foruma ayrı bir renk kattığınızı en azından kendi açımdan rahatlıkla söyleyebilirim.
Söylenebilecek çok şey olmakla birlikte can-ı gönülden bir teşekkürün hepsini ifade edebileceğini sanıyorum.
Teşekkürler sevgili dostum.
Sağ olasın.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Zaman gezgini arkadaşımıza tarihi eserleri paylaştığı için çok teşekkür ederim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Canım kardeşim yazılan güzel mesajları okudum,benim duygularımı dile getirmiş birçoğu.
Sevgili kardeşim ne güzel şeyler yapmışsın,çok çok teşekkür ederim,ellerine sağlık,emeklerine sağlık,en güzel günler,gecelerin olsun.

kıtmir2009

Yeni Üye
23 Ağu 2009
1
0
1959 doğumluyum.Çocukluğumun romanı Robot Ali takım halinde karşımda. İnanılmaz birşey bu. sizi yürekten kutluyorum.Ben de bu arada bir çizgi roman kütüphanesi kurma çalışmaları içindeyim. Bitirince açılışa hepinizi davet edeceğim. Siz müthiş insanlarsınız. eniden tebrik ediyorum. Sarıgöl'den

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Tarihi eser sayılabilecek dergileri günümüze kadar saklayıp başarılı tarama-derleme-sunumlarla paylaşan zamangengini üstada zaman zaman biz de eski zamanlarda gezintiye çıkardığı için teşekkür ederim.

aykut

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
184
163
Almanya
Bu güzellikler karsisinda söylenecek tek sey var,böyle forum böylesine büyük özveriyle paylasan dostlar kolay bulunmaz.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
00tct.jpg

ROBOT ALİ KİTAP 3 DEV AKREP BU AKŞAMA İLERLEYEN SAATLERDE....
2.KİTAP MERCAN ADASININ ESRARI İYİ İLGİ GÖRMÜŞ NEDENSE İLK KİTAP
ALTIN ADAMLARA KARŞI AYNI İLGİYİ GÖREMEMİŞ.BAKALIM TİMED VE ZAMANGEZGİNİ İŞBİRLİĞİYLE HAZIRLANAN 3. KİTAP NE YAPACAK MERAK EDİYORUM DOĞRUSU....