CEYLAN - 4. Seri - Sayı 65 (11 Mayıs 1970)

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
CEYLAN - 4. Seri - Sayı 65 (11 Mayıs 1970)

"SERİ TAMAMLANDI"

Sevgili dostlarım; "Ceylan Dergisi 4. seriyi tamamlıyorum.Yakında kalan son 3 sayı olan 61, 64 ve 65. sayıları paylaşacağım."demiştim işte üçüncü ve son sayı olan 65.sayı..."SERİ TAMAMLANDI"..Darısı başka serilerin başına...İyi okumalar.

CEYLAN - 4. Seri - Sayı 65 (11 Mayıs 1970)Düzenlenmiş 15mb CBR:

CEYLAN - 4. Seri - Sayı 65 (11 Mayıs 1970)Dengelenmiş 13mb CBR:

CEYLAN - 4. Seri - Sayı 65 (11 Mayıs 1970) Ham tarama 18mb Cbr:

ceylan651yhy.jpg

ceylan655.jpg

ceylan657.jpg

ceylan6510.jpg

ceylan6514.jpg

DENGELENMİŞ

ceylan651gdg.jpg

HAM TARAMA

cdwvw.jpg

ZAMANGEZGİNİ
BAYHUN ÖNTÜRK

Moderatör tarafında düzenlendi:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,944
4. serinin 76 parçalı mozayiğinin kayıp 3 tanesi de bulunup yerine kondu ya, bir çoğumuz gibi benim de içim kıpır kıpır. Arşiv tamamlandı. Şimdi bu birikimi çift yedekle garantiye alma ve en baştan keyifle okuma zamanı...

Çok teşekkürler Zamangezgini.

Arşivini açarak, zaman harcayıp tarayarak Ceylanlara katkı sunan herkese de ayrı ayrı teşekkürler elbette.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
Gece yarısından sonra 02,33'te paylaştığım için göremeyenler olduğunu düşünerek tekrar gündeme getiriyorum. İyi okumalar.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Çok kıymetli bir seri daha tamamlandı. Birileri burun kıvırsa da çok önemli bir iş yapılıyor. Devasa bir çizgi roman arşivi oluşturuluyor. "Çizgi roman Hepimizin" diyerek yola çıkan, bu yolda büyük emek sarfeden tüm dostlarıma selam olsun. Önemli bir kilometre taşı daha aşılmış oldu.

Sevgili zamangezgini'ne ve seriye emeği geçen tüm diğer dostlarıma sonsuz teşekkürler.

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,944
Emeği geçen, paylaşan, tarayan, hazırlayan, düzelten, yükleyen ve dahi bu platformda yayınlanmasını sağlayan herkese en içten teşekkürler.

Büyük bir iş gerçekten. Sevgili ZamanGezgini, ayrıca teşekkürler bizi geçmiş zamanda gezdirdiğin için.

LLAP !

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sevgili "zamangezgini" kardeşim,
size ve seride emekleri bulunan tüm dostlara gönül dolusu teşekkürler...
Darısı diğer serilere İnşallah!
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,473
Böylesi bir serinin tamamlanışını görmek te nasipmiş demek.Ceylan ve1001 Roman dergilerinin ayrı bir yeri var bende.
Sevgili Zamangezgini kardeşim,canım kardeşim sana sevgiler sunarım.Finali görme fırsatı verdiğin için çok çok teşekkürler ederim en iyi akşamlar seninle olsun.

12 Şub 2010
15,006
543,734
Bir rüyam gerçekleşti.

Ceylan ve 1001 Romanların eksiksiz ve tam olarak bir arada el altında olması, maceralarda atlama olmadan defalarca, tekrar tekrar okunabilmesi.

Örümcek Adam, Kara Okçu, Sihirli Göz, Canavarlar Çarpışıyor, Rory Mac Duff ve diğerleri...

Tekrar çizgi romana başladığımda en büyük hedefimdi. Arada eksik sayılarım kaldı ama Diyarda artık hepsi elimin altında.

Sevincimi tüm dostlarla paylaşıyorum.

Emek veren tüm arkadaşlara teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Öncelikle zamangezgini dostuma çok teşekkür ediyorum. Benim için çizgi roman efsanesi olan Ceylan serilerini tamamlanmış olarak görebilmek çok büyük bir keyif. Şimdi sıra Can Kardeş ve Resimli Macera dergilerinde aslında bu konuda söz aldım ama zamanı konusunda değil. Bekleyeceğiz..Emek veren, arşivini açan, katkıda bulunan, bulunmayan, indiren indirmeyen herkese çok teşekkür ederim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Bu güzel paylaşımlar için yürekten teşekkürler.. Böylesine kaliteli paylaşımların neden Milliyet ya da Tercüman Çocuk gibi dergilerde yayımlanmadığına şaşıyorum..

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
link kırık yenileyebilir misiniz

İlk sıradaki düzenlenmiş olan mediafire linki çalışıyor.

Bundan sonraki kırık link bildirimlerinizi lütfen "Kırık Link Bildir" butonunu kullanarak yapınız. Sizden önce geçen senenin 10. ayında bir başka arkadaş da mesaj yazmış link kırık diye ve yenileme yapılmamış. Bütün mesajları okumak gibi bir durumumuz yok, göremeyebiliriz. (Şu anda gördüm sizden önceki link kırık mesajını) Bu sizin yararınıza olan bir uygulama. Bir an önce istediğiniz dosyaya ulaşmak için bu yöntemi kullanmanızı tavsiye ederim. "Kırık Link Bildir" butonunun yerini bilmiyorsanız aşağıda başka bir arkadaşa yazdığım mesajı okuyabilirsiniz, orada detaylı açıklama var.

http://www.cizgidiyari.com/forum/geek-okuyucu/97139-darkseid-savasi-flash-1-a.html#post517066