Ceylan Dergi Derlemesi - Fareler Devriyesi

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
141010.jpg

Değerli Dostlar ,
Ceylan dergilerini arşivinden çıkarıp bizlere sunan sevgili profesör ve gece gündüz çalışarak hiç aksatmadan tarayıp düzenleyen sevgili Savok sayesinde naçizane derlemelerini yaptığım bu "Tam macera" çeşitlemelerinde bugün sizlere Fareler devriyesini hazırladım.
Keyifli okumalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Bırakın arayıp da bulmayı,
rüyalarımızda dahi göremeyeceğimiz bu maceraların
derlemeler halinde bizlere ulaşmasını sağlayan;
"Profesör",
"Savok"
ve "timed" kardeşlerime
emek,
fedakarlık
ve de
vefakarlıklarından dolayı
yürekten teşekkürler...
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
543,793
Eğer bugün bir çizgi roman kitaplığım varsa bunu Ceylan ve 1001 Roman dergilerine borçluyum.Orta ve Lise öğrencisiyken okuduğum bu dergileri tekrar okuyabilmek için, şimdi anlatılması çok uzun sürecek ama gerçekten hakiki bir maceraya konu olacak bir çaba sonunda bu dergileri toplamaya başladım.
Öyle kuytu yerlerde sahaflar buldum, öyle zahmetli işlere giriştim ki, çizgi roman aşığı olmayan hiç kimse bunu anlayamaz, aklından zoru varmış der. Harcadığım para, diğer emeklerin yanında solda sıfır kalır.

Pantolon uyduramadık gömlek verelim hesabı, bu dergileri ararken bulamadığım veya bulduğum zamanlarda diğer ÇR lardan da aldım.

Dergiler tamamlandığında onları tekrar okumanın hazzı, tüm emeklerime değmişti.

Sonra Çizgi Diyarı'yla tanıştım. Çizgiroman dostlarıyla bunları paylaşmanın hazzı, daha fazlaydı.

Kafamın bir yerlerinde Örümcek Adam, Sihirli Göz, Kara Okçu, Demir Pençe Robot Ali ve diğer maceraları kesintisiz okuyabilme düşüncesi hep olmuştu.

Zamangezgini dostum, harika işler yaparak bu maceraların derlemelerini başlattı.

Sonra yeni bir çağ başladı:) , sevgili timed çıkageldi, tüm bu dergilerdeki macera bölünmelerini, sandallı ayakları altında çiğnedi:)

Bunun hazzı mı?

Değmeyin keyfime!

Sağol sevgili dostum, yayınevleri sana kurban olsun:D

kast44

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
181
308
Bu güzel çalışmalar için sonsuz teşekkürler.Emeğinize saygılarımla