CEYLAN - 3. Seri - Sayı 158 (27 Ocak 1969)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
CEYLAN - 3. Seri - Sayı 158 (27 Ocak 1969)

158000.jpg
158a000.jpg

160 sayılık olağanüstü, bir daha tekrarı olamayacak güzellikte bir dergi Ceylan. Bu kitapları çocukluğumun hayallerinden çıkarıp bugüne getiren sevgii ağabeyim ve üstadım profesör'e bir kez daha teşekkür ediyorum. Çizgi romanın faydalarından biri daha.. Böyle iyi insanları tanımış bulundum..Umarım bu seriyi okuyan, ilgilenen herkes mutlu olmuştur..Elimden geldiğince özenli taramaya çalıştım. Keşke gerçekten bu konunun uzmanı profesyonel ve bunu iş diye yapan insanlar olsa da tarama kalitesi yüksek ve gelecek nesillere aktarılabilir nitelikte yapılabilse..Kusurlarım lütfen hoş görülsün..
Hepinize İyi okumalar..Saygılar.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Bir zamanlar kapak sayfasındaki gibi otomobil yarışçısı çizgi roman kahramanları vardı, yanın da benim bildiğim bir kaç tane de kostümlü kahraman vardı; yarışçı kahramanlar piyasadan kayboldu, kostümlü kahramanların sayısı geometrik olarak arttı; 1er 1er maceralara konu olmaları da yetmedi ekip kurmaya başladılar. Ben yaşlandıkça çizgi roman okuyucularının zevkleri değişti ya da tam tersi onlar aynı kaldı yaşlandıkça ben değiştim.

Teşekkürler, dostum.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Değerli kardeşim neredeyse bitti bu seri,her bir kitabı ayrı bir güzellikte ve emek dolu,sayende harika bir arşiv oluştu,çok teşekkür ederim sağol ve sağlıcakla kal.