CEYLAN - 4. Seri - Sayı 24 (29 Temmuz 1969)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
CEYLAN - 4. Seri - Sayı 24 (29 Temmuz 1969)
4024000.jpg
4024000a.jpg

Nereden nereye!
Bir zamanlar asla ulaşamayacağımı düşündüğüm bir seriyi
neredeyse-inşallah- bitirmek üzereyim.
Benim bir hayalim vardı.
Gerçek oldu.
Umarım sizinde hayalleriniz vardır.
Yine umarım gerçekleşirler.
Bu kitaplardan zevk alan herkese hediyedir.
Özellikle Gulyabani dostuma daha fazla hediyedir.
Sevgili profesör üstadıma minnet ve teşekkürlerimle.
İyi okumalar.
Saygı ve sevgilerimle.

Tarandığı gibi;

Olmasını istediğim gibi;

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Değerli dostum,

değerli hediyen için çok teşekkür ederim. Ne yazık ki nöbetçiyim. Hergün bir şeyler değiştirdikleri firewall ayarları nedeniyle artık hastanede mediafire bile kullamadığımdan bu gece sadece ilk sayfalarına bakmakla yetineceğim ama yarın sabah ilk işim bu ceylanları indirmek olacak.

İyi akşamlar.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Değerli Savok kardeşim önce Ceylan 3.serisini bizlere hediye ettiniz ki ben kendi şahsım adına,o serinin tamamına sahip olabileceğimi hayal bile edemezdim,mesele sadece işin maddi boyutu değil,onu bir şekilde halletmek mümkün ama o serinin tümünü bulmak asla mümkün değildi benim için.
Sevgili kardeşim simdi de 4.seriyi bizlere sunuyorsunuz,size sonsuz teşekkürler ederim,çok sağolun,2 alternatif sunuyorsunuz üstelik.
Canım kardeşim tekrar tekrar teşekkür ederim,iyi geceler,sağlık sihhat dolu günler dilerim.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Sevgili savok ,
Ceylanların durup durup bir daha gaza basıp hızlanması çok güzel.
Herhalde kendi kendine motivasyon filan uyguluyorsun ki , bu kadar uzun soluklu bir tarama ve paylaşım görülmüş şey değil.
İnsan ne kadar da istekli olursa olsun bir müddet sonra isteksizlik , can sıkıntısı , umutsuzluk kendini gösterir.
"Bunları tara tara bitmiyor , ben bu Ceylanları hiç tamamlayamayacağım " hissine hiç kapılmadın mı?
İşte nedir seni tekrar motive edip işe başlatan ?
Sevgili dostum ellerine kollarına sağlık. Bu azim ve paylaşma isteği sende oldukça , bende burdayım .
Okuyamasam da arşivliyorum şimdilik , elbet okuyacağım zaman gelir.
Ama her bir Ceylan beni heyecanlandırıyor , bilmiş ol.
Sevgiler , saygılar