CEYLAN - 3. Seri - Sayı 160 (10 Şubat 1969)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
CEYLAN - 3. Seri - Sayı 160 (10 Şubat 1969)

160000.jpg
160000aea.jpg

160 sayılık olağanüstü, bir daha tekrarı olamayacak güzellikte bir dergi Ceylan.
Bu kitapları çocukluğumun hayallerinden çıkarıp bugüne getiren sevgili ağabeyim ve üstadım profesör'e bir kez daha teşekkür ediyorum.
Çizgi romanın faydalarından biri daha...
Böyle iyi insanları tanımış bulundum.
Umarım bu seriyi okuyan, ilgilenen herkes mutlu olmuştur.
Elimden geldiğince özenli taramaya çalıştım.
Keşke gerçekten bu konunun uzmanı profesyonel ve bunu iş diye yapan insanlar olsa da tarama kalitesi yüksek ve gelecek nesillere aktarılabilir nitelikte yapılabilse...
Kusurlarım lütfen hoş görülsün...
Hepinize İyi okumalar.
Saygılar.
Bu serinin son sayısı, bu ilk kez bu forumda taranan ve sunulan bir kitap, şimdiye kadar bu seri 159 sayı yayımlandı diye bilinirdi...
Bu yanlışı da böylece düzelttik.
Kaldığı yerden devam edecek...
Bekleyiniz!..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili Savok kardeşim sayende yüzaltmış sayılık muhteşem bir serinin sonuna geldik.Değerli kardeşim bıkıp üşenmeden,duyarsızlıklara aldırmadan, kırılmadan emek ve göznuru dolu bu harika kitapları bizlere hediye ettin, harcadığın saatlerin haddi hesabı yoktur mutlaka.
Canım kardeşim herşey ama herşey için gönül dolusu sevgiler,en içten saygılar sunarım.İnşaallah hayatın boyunca hep mutlu ve huzur dolu günlerin olur.Tekrar tekrar teşekkür ederim hoşçakal.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,105
60'lı yılların unutulmaz ve efsanevi dergilerinden biri olan CEYLAN serisinin bu 160 Sayılık çalışmaları için SAVOK ve Prof. arkadaşlarıma sonsuz minnetlerimi iletiyorum.. Allahın izniyle Uzun, mutlu ve sağlıklı yaşayın...

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Ben indirirken bile yoruldum sayın savok.
Size ve profesöre binlerce kez teşekkürler..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Tekrarı olmayacak dergilerin sonunda 3 ncü serisi 160 sayıda indirildi, kimbilir ne güzel derlemeler çıkar.

Ben indirirken baya bi zorlandım, acaba yüklerken siz nasıl dayandınız

Rahmetli Haluk Abi yerinde rahat uyusun. Müthiş bir arşiv yapmış.

Teşekkürler.