CEYLAN - 3. Seri - Sayı 156 (13 Ocak 1969)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
CEYLAN - 3. Seri - Sayı 156 (13 Ocak 1969)

156000.jpg
156a000.jpg

160 sayılık olağanüstü, bir daha tekrarı olamayacak güzellikte bir dergi Ceylan. Bu kitapları çocukluğumun hayallerinden çıkarıp bugüne getiren sevgii ağabeyim ve üstadım profesör'e bir kez daha teşekkür ediyorum. Çizgi romanın faydalarından biri daha.. Böyle iyi insanları tanımış bulundum..Umarım bu seriyi okuyan, ilgilenen herkes mutlu olmuştur..Elimden geldiğince özenli taramaya çalıştım. Keşke gerçekten bu konunun uzmanı profesyonel ve bunu iş diye yapan insanlar olsa da tarama kalitesi yüksek ve gelecek nesillere aktarılabilir nitelikte yapılabilse..Kusurlarım lütfen hoş görülsün..
Hepinize İyi okumalar..Saygılar.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Dostum bu seriyi tarayıp paylaşırken kaba bir hesapla 2500 sayfa taramışsın, benim hızımla tolamda neredeyse 100 saati tarayıcı başında geçirmiş olmalısın ! Bu gözle bakınca yaptığın işin kıymeti daha da iyi anlaşılıyor. Teşekkürler.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Sayın savok bu tür paylaşımlardan mutlu olmamak eldemi,ben doğduktan 4 yıl sonra yayınlanmış bu
dergileri sayın profesörün paylaşım isteği olmasaydı rüyamızda bile görmemiz mümkün değildi.Her ikinizede sonsuz teşekkür ediyorum.Tarama kalitesine gelince bu konuda çok iyi olduğunuzu söylemek
zorundayım.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,475
Sevgili Gulyabani kardeşimin yaptığı hesaba göre büyük hacimli bir ansiklopedimiz olmuş.
Değerli Savok kardeşim Allah (C:C) senden razı olsun,her dileğin gerçekleşsin inşaallah.Harcadığın saatler için çok teşekkür ederim,ne mutlu bana ki sizler varsınız.