Ultimate Spiderman çevirmen lazım :)

dodololo

Yeni Üye
19 Nis 2013
3
4
Arkadaşlar daha önce bir sayı çevirmiştim ama başka malum siteler biz yaparız dediler dahada yapmadılar ben yapmak istiyorum sadece çevirmen arkadaş lazım ve hangi fontu kullanmam gerekiyor yardım edersiniz sevinirim lütfen geri dönüş yapalım :)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,731
43,934
denize sıfır
Merhaba dodololo hangi sayısını çevirdiniz ben görmemişim buraya tekrar koyarmısınız?
Çevirmen arkadaşlar sizi bekliyorlar.
Görüşmek üzere.:)

dodololo

Yeni Üye
19 Nis 2013
3
4
Meraba büyük beyaz abi kusura bakma geç cevap yazdım lise 3 öğrencisiyim okul falan filan sıkıntı oluyor daha önce 43. Sayıyı cevirmistim çevirdiğim ilk çizgi romanı bi arkadas cevirdi bende balonlama yaptım profosyonel degilim ama düzgün font ile okunacak bi sayı çıkartabilirim sadece cevirmen arkadaşlar lazım 44 de kalmış seri ben cevirmen nasıl bulabilirim yardimci olurmusunuz (telefondan girdim yazım hatası için kusura bakmayın) eğer bana çeviri yapılırsa elimden geldigince hızlı bi şekilde balonlama yaparım Teşekkürler (birde çevirdiğim sayı geçen seneydi bu forumda vardı ama bulamadım pc dede yok arkadaşlar fontu begenmemisti ama ilk isim olarak oldukça iyiydi yardimci olursaniz sevinirim)