Balonlamacı ve Grafiker Arıyorum

SananeBundan

banned
26 Ocak 2015
102
930
Arkadaşlar, hali hazırda çevrilmiş 5 tane sayımız var. (Bunlardan bazıları all-new wolverine, nova (2015 yeni seri) #1 vb.)
Ve daha çok sayı çevireceğiz. Çok hızlı gidiyoruz. Ve çabucak sayıları bitirip okurlarla buluşturmak istiyoruz.
Balonlamacı arıyoruz, yardım etmek veya bize katılmak isteyen olursa çok sevinirim.
Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Size katılmak mı?
Kendinizi tanıtır mısınız?
Balonlamacılar olarak tanıdığımız kişilerle çalışmak istiyoruz.
Balonlayacak eser arıyoruz tabii ki.
Selamlar.:)

SananeBundan

banned
26 Ocak 2015
102
930
Size katılmak mı?
Kendinizi tanıtır mısınız?
Balonlamacılar olarak tanıdığımız kişilerle çalışmak istiyoruz.
Balonlayacak eser arıyoruz tabii ki.
Selamlar.:)

-Kendimi tanıtmaktansa, bu hesap daha çok sitemiz adına açıldı.
-Bu hesabı çevirmen olarak yönetiyorum, yani blogumuzdaki bir çevirmenim
-Gerçekten bizimle çalışmak isteyenlere, sitenin kurucusuna yönlendirebilirim ve kendini tanıtabilir
-Balonlayacak eser çok. Şuan çok fazla çeviri yapıyorum fakat balonlamacı yalnızca 2 kişi var. Ondan sıkıntı çekiyoruz. Konu açtım hangi seriler nasıl gidiyor diye(http://www.cizgidiyari.com/forum/ce...viri-ve-balonlama-programimiz.html#post439857). İsterseniz oraya bakarak şuan üzerinde çalıştığımız çizgi romanları görebilirsiniz. Tamamladığımız yalnızca bir çizgi roman var "The Vision #1". Yarın All-New Wolverine #1 bitmiş olucak ve tamamlayacağız. Ardından 2.Sayı ve başka serilerimiz gelicek. Dediğim gibi çeviri bolluğu var fakat balonlayacak arkadaşlar zor yetişiyorlar. Ondan konu açma gereği duydum. Umarım açıklayıcı olmuştur :)