Çevirmen Aranıyor !!!

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
Bildiğiniz üzere çeviri ve balonlama birlikte zor bir iştir ben İngilizce eğitimimi iyi aldım fakat balonlamayla zor oluyor. Benim yerime Miles Morales: Ultimate Spider-Man serisini çevirecek arkadaşlar arıyorum elinde bu ÇRler olan bana ulaşsın ister forumdan ister mail adresimden.
Gmail im: ozkaanan@gmail.com
Not: Artık Aranmıyor!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,631
İngilizce eğitimini iyi aldıysanız siz çevirin ben balonlayayım, malum yabancı dilimiz yok. Çevirecek arkadaşlara biz her zaman yardımcı oluruz yeter ki Türkçe'ye kazandırılsın eser.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,631
İngilizce kitaplarını mı arıyorsunuz? Anlıyamadım ben, yoksa ben bulurum onları.

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
Hayır seri bende var fakat "balonlama yaparım" diyorsanız onu ayarlayabilirim. Fakat farklı bir seri olur. İngilizce eğitimim iyi olsa da bazen çeviri insana sıkıcı gelebiliyor. Eğer hâlâ "balonlama yapacağım" diyorsanız sizden Marvel Universe: The End Adlı seriyi indirmenizi ve aynı zamanda size ulaşabileceğim bir e-posta adresi paylaşmanızı istiyorum. Ardından çeviriyi beklemenizi gerekiyor.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,631
adsiz.jpg

Seri bu mu? Yaklaşık toplamda 130 sayfa var, tercüme edin balonlarım ben.

Aliiii

banned
9 May 2020
14
96
Deligillerdenmissdeli, bana yardım edebilir misiniz ? USM bildiğimiz gibi 41'de bitti. Çevirileri yapabilirseniz ben balonlarım.