Yardım eder misiniz?

MehmetCan Kahraman

Yeni Üye
20 May 2014
27
33
.rar dosyasındaki çizgi roman nasıl cbr. dosyasına dönüştürülür? Şu an "Amazing Fantasy #15" bitmiş durumda fakat nasıl cbr. yapacağım onu bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.
NOT: Superior Spider-Man'i ne yazık ki iptal etmek zorunda kaldım. :(

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Sevgili arkadaşım dosyanın uzantısı rar. olarak görünüyorsa sağ tıkla yeniden adlandır yap. Rar yazan kısmı sil cbr olarak yaz işlemin tamamdır.
Yok dosya uzantısını göremiyorsan klasör seçeneklerinden dosya veya klasör uzantılarını göstere tıklayarak bu işlemi yapılabilir hale getirirsin.

MehmetCan Kahraman

Yeni Üye
20 May 2014
27
33
Sevgili arkadaşım dosyanın uzantısı rar. olarak görünüyorsa sağ tıkla yeniden adlandır yap. Rar yazan kısmı sil cbr olarak yaz işlemin tamamdır.
Yok dosya uzantısını göremiyorsan klasör seçeneklerinden dosya veya klasör uzantılarını göstere tıklayarak bu işlemi yapılabilir hale getirirsin.

İyi günler, dosya uzantısı dediğiniz gibi gözükmüyor. Çizgi Roman'ımın içinde olduğu rar. dosyasına sağ tıklıyorum fakat klasör uzantılarını göster diye bir şey görmüyorum. rar. dosyasının içine mi girmeliyim?

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Hayır dostum. Herhangi bir dosyanı aç. Karşıdan yüklemeler veya belgelerimi falan.
Araçlar sekmesini aç. Klasör seçeneklerini aç.
Klasör seçeneklerinden görünüme gir. Sana aşağıya doğru seçenekleri çıkaracaktır. "bilinen dosya uzantılarını gizle" yazısı işaretlidir onu kaldır. Bütüb klasörlere uygula de ve tamam de çık.
Rar dosyasına baktığında uzantıyı göreceksin onu cbr yap ilemin tamamdır.

MehmetCan Kahraman

Yeni Üye
20 May 2014
27
33
Hayır dostum. Herhangi bir dosyanı aç. Karşıdan yüklemeler veya belgelerimi falan.
Araçlar sekmesini aç. Klasör seçeneklerini aç.
Klasör seçeneklerinden görünüme gir. Sana aşağıya doğru seçenekleri çıkaracaktır. "bilinen dosya uzantılarını gizle" yazısı işaretlidir onu kaldır. Bütüb klasörlere uygula de ve tamam de çık.
Rar dosyasına baktığında uzantıyı göreceksin onu cbr yap ilemin tamamdır.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim sayenizde oldu, iyi günler. :)