Çizgi Roman Diyarı

Çizgi Roman Diyarı (http://www.cizgidiyari.com/forum/)
-   Çeviri Yardımlaşma Başlığı (http://www.cizgidiyari.com/forum/ceviri-yardimlasma-basligi/)
-   -   Yardım eder misiniz? (http://www.cizgidiyari.com/forum/ceviri-yardimlasma-basligi/84129-yardim-eder-misiniz.html)

MehmetCan Kahraman 03.Ekim.2014 22:12

Yardım eder misiniz?

.rar dosyasındaki çizgi roman nasıl cbr. dosyasına dönüştürülür? Şu an "Amazing Fantasy #15" bitmiş durumda fakat nasıl cbr. yapacağım onu bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.
NOT: Superior Spider-Man'i ne yazık ki iptal etmek zorunda kaldım. :(

tappers 03.Ekim.2014 22:16

.rar .cbr olarak değiştirilirse iş tamamdır. kolay gelsin

MehmetCan Kahraman 03.Ekim.2014 22:22

Alıntı:

tappers´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 368119)
.rar .cbr olarak değiştirilirse iş tamamdır. kolay gelsin

İşte bende öyle yapmaya çalışıyorum fakat yapamıyorum, isimini mi değiştireceğiz anlamıyorum ki :) . Size zahmet olmazsa bir fotoğraf alabilir misiniz nasıl yapıldığına dair? :)

serifengin 03.Ekim.2014 22:27

Sevgili arkadaşım dosyanın uzantısı rar. olarak görünüyorsa sağ tıkla yeniden adlandır yap. Rar yazan kısmı sil cbr olarak yaz işlemin tamamdır.
Yok dosya uzantısını göremiyorsan klasör seçeneklerinden dosya veya klasör uzantılarını göstere tıklayarak bu işlemi yapılabilir hale getirirsin.

MehmetCan Kahraman 03.Ekim.2014 22:32

Alıntı:

serifengin´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 368121)
Sevgili arkadaşım dosyanın uzantısı rar. olarak görünüyorsa sağ tıkla yeniden adlandır yap. Rar yazan kısmı sil cbr olarak yaz işlemin tamamdır.
Yok dosya uzantısını göremiyorsan klasör seçeneklerinden dosya veya klasör uzantılarını göstere tıklayarak bu işlemi yapılabilir hale getirirsin.

İyi günler, dosya uzantısı dediğiniz gibi gözükmüyor. Çizgi Roman'ımın içinde olduğu rar. dosyasına sağ tıklıyorum fakat klasör uzantılarını göster diye bir şey görmüyorum. rar. dosyasının içine mi girmeliyim?

serifengin 03.Ekim.2014 22:38

Hayır dostum. Herhangi bir dosyanı aç. Karşıdan yüklemeler veya belgelerimi falan.
Araçlar sekmesini aç. Klasör seçeneklerini aç.
Klasör seçeneklerinden görünüme gir. Sana aşağıya doğru seçenekleri çıkaracaktır. "bilinen dosya uzantılarını gizle" yazısı işaretlidir onu kaldır. Bütüb klasörlere uygula de ve tamam de çık.
Rar dosyasına baktığında uzantıyı göreceksin onu cbr yap ilemin tamamdır.

MehmetCan Kahraman 03.Ekim.2014 22:48

Alıntı:

serifengin´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 368124)
Hayır dostum. Herhangi bir dosyanı aç. Karşıdan yüklemeler veya belgelerimi falan.
Araçlar sekmesini aç. Klasör seçeneklerini aç.
Klasör seçeneklerinden görünüme gir. Sana aşağıya doğru seçenekleri çıkaracaktır. "bilinen dosya uzantılarını gizle" yazısı işaretlidir onu kaldır. Bütüb klasörlere uygula de ve tamam de çık.
Rar dosyasına baktığında uzantıyı göreceksin onu cbr yap ilemin tamamdır.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim sayenizde oldu, iyi günler. :)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:31