injustice gods among us çizgi roman yardım

injustice gods among us çizgi roman yardım

Çeviri Yardımlaşma Başlığı

Like Tree10Likes
  • 2 Post By ErtürKing
  • 1 Post By comedian
  • 5 Post By gurcansarı
  • 1 Post By gurcansarı

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31.Temmuz.2013, 19:55   #1
Yeni Üye

ErtürKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
ErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond repute
Standart injustice gods among us çizgi roman yardım
injustice çizgi romanını çevirmeye çalışıyorum ama İngilizce'm pek iyi değil bana yardım edebilirseniz çok mutlu olurum bana burdan veya [email protected] dan ulaşabilirsiniz yardım edenlere şimdiden
profesör ve Shoryuken bunu beğendi.

Konu ErtürKing tarafından (01.Ağustos.2013 Saat 12:09 ) değiştirilmiştir.
ErtürKing isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Ağustos.2013, 10:57   #2
Yönetici

comedian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 144567
•Rep Seviyesi :
comedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond repute
dostum madem acemisiniz ve ingilizceniz çok yeterli değil başka bir seriyle deneme yapmanızı rica edebilirmiyim. bu seri projelerimiz arasında MedievalGeek dostumuzla. eğer devam edeceğim derseniz seriden vazgeçeceğiz. ama ben zaten bu işi tam yapamayacağım derseniz biz yapalım.
yeryüzü bunu beğendi.
Alt 01.Ağustos.2013, 12:02   #3
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
ErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond reputeErtürKing has a reputation beyond repute
En iyisi siz yapın teşşekürler
ErtürKing isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Ağustos.2013, 12:50   #4
Çeviri Balonlama

gurcansarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25985
•Rep Seviyesi :
gurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond repute
ertürk kardeş umarım son mesajında hissettiğim kırgınlık değildir.
çeviri yapma hevesinin kaybolmasını istemem. bu iş yaptıkça kavranılır.
sana tavsiyem (tabii eğer kabul edersen ) daha basit ve kısa çizgi romanlarla başla. hem dil hem de balonlama düzenleme kısmı için de her türlü eleştiriye açık ol ve sakın demoralize olma. emin ol çok kısa sürede gelişecek ve harika işler çıkarıp buradaki bütün çr severleri mest edeceksin.
kendimden örnek vereyim. ilk yaptığım iki çeviri çok ağır gelmişti ve beni bu işten soğutmuştu. daha sonra sevdiğim ve keyif aldığım bir seriye başlayınca her sayfada daha akıcı bir şekilde çalışmaya başladım, herşey çok daha kolay geldi.
sende de aynı şekilde olacağına eminim.
başarılar diler emeklerin için teşekkür ederim.
gurcansarı isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Ağustos.2013, 13:55   #5
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
önerdiğin bir seri var mı ?
Alt 01.Ağustos.2013, 14:41   #6
Çeviri Balonlama

gurcansarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25985
•Rep Seviyesi :
gurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond repute
Alıntı: ErtürKing´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
önerdiğin bir seri var mı ?

öncelikle sen ne okumayı seviyorsun o çok önemli.
ben fantastik sevdiğim için onları çevirirken keyif alıyorum. jargona da yabancı olmadığım için kolay oluyor.
bunun dışında kısa one shotları deneyebilirsin. bant çizgi romanlar var onları deneyebilirsin.
çocuklar için olanları deneyebilirsin.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

bu siteye bir bak bakalım kafana göre ( daha doğrusu dişine göre ) bir şeyler mutlaka bulursun.
başlamak bitirmenin yarısıdır. e sen bi kere başlamışsın. gerisi bi şekilde gelir.
profesör bunu beğendi.
gurcansarı isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Ağustos.2013, 15:41   #7
Süper Üye

grmnt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 26984
•Rep Seviyesi :
grmnt has a reputation beyond reputegrmnt has a reputation beyond reputegrmnt has a reputation beyond reputegrmnt has a reputation beyond reputegrmnt has a reputation beyond reputegrmnt has a reputation beyond reputegrmnt has a reputation beyond reputegrmnt has a reputation beyond reputegrmnt has a reputation beyond reputegrmnt has a reputation beyond reputegrmnt has a reputation beyond repute
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
grmnt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil