injustice gods among us çizgi roman yardım

ErtürKing

Yeni Üye
26 Haz 2013
10
19
injusticegodsamongus0012013digitalk6ofultronempire03kopyaaua.jpg
injustice çizgi romanını çevirmeye çalışıyorum ama İngilizce'm pek iyi değil bana yardım edebilirseniz çok mutlu olurum bana burdan veya erturkersoz@gmail.com dan ulaşabilirsiniz yardım edenlere şimdiden :89:

Moderatör tarafında düzenlendi:

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
dostum madem acemisiniz ve ingilizceniz çok yeterli değil başka bir seriyle deneme yapmanızı rica edebilirmiyim. bu seri projelerimiz arasında MedievalGeek dostumuzla. eğer devam edeceğim derseniz seriden vazgeçeceğiz. ama ben zaten bu işi tam yapamayacağım derseniz biz yapalım.

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,695
istanbul
ertürk kardeş umarım son mesajında hissettiğim kırgınlık değildir.
çeviri yapma hevesinin kaybolmasını istemem. bu iş yaptıkça kavranılır.
sana tavsiyem (tabii eğer kabul edersen ) daha basit ve kısa çizgi romanlarla başla. hem dil hem de balonlama düzenleme kısmı için de her türlü eleştiriye açık ol ve sakın demoralize olma. emin ol çok kısa sürede gelişecek ve harika işler çıkarıp buradaki bütün çr severleri mest edeceksin.
kendimden örnek vereyim. ilk yaptığım iki çeviri çok ağır gelmişti ve beni bu işten soğutmuştu. daha sonra sevdiğim ve keyif aldığım bir seriye başlayınca her sayfada daha akıcı bir şekilde çalışmaya başladım, herşey çok daha kolay geldi.
sende de aynı şekilde olacağına eminim.
başarılar diler emeklerin için teşekkür ederim.

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,695
istanbul
önerdiğin bir seri var mı ?

öncelikle sen ne okumayı seviyorsun o çok önemli.
ben fantastik sevdiğim için onları çevirirken keyif alıyorum. jargona da yabancı olmadığım için kolay oluyor.
bunun dışında kısa one shotları deneyebilirsin. bant çizgi romanlar var onları deneyebilirsin.
çocuklar için olanları deneyebilirsin.

bu siteye bir bak bakalım kafana göre ( daha doğrusu dişine göre ) bir şeyler mutlaka bulursun.
başlamak bitirmenin yarısıdır. e sen bi kere başlamışsın. gerisi bi şekilde gelir.