(yardım) eski ve sararmış çr leri nasıl düzeltirim.

seymin

banned
15 Ağu 2009
225
239
arkadaşlar...
maksimum carnage' yi çeviri,balonlama işine yeltendim. ilk sayıyı bitirip yayınladım da.. ancak diğer sayılarda bi sıkıntı yaşıyorum. elimdeki sayılar eski çizgiromanların taranmasıyla meydana getirildiği için üzerindeki sararma ve lekelerin temizlenmesi gerek. photoshopta çok yeniyim. nereden yapıldığını bulamadım. üstelik cs6 çok ta karışık. nasıl yapılacağını bilen veya gönder ben yaparım diyen arkadaşlara minnettar olurum :)

varülke

Guest
24 Şub 2012
51
72
arkadaşlar...
maksimum carnage' yi çeviri,balonlama işine yeltendim. ilk sayıyı bitirip yayınladım da.. ancak diğer sayılarda bi sıkıntı yaşıyorum. elimdeki sayılar eski çizgiromanların taranmasıyla meydana getirildiği için üzerindeki sararma ve lekelerin temizlenmesi gerek. photoshopta çok yeniyim. nereden yapıldığını bulamadım. üstelik cs6 çok ta karışık. nasıl yapılacağını bilen veya gönder ben yaparım diyen arkadaşlara minnettar olurum :)

Sevgii Seymin; aşağıda verdiğim bağlantıya tıklayarak gerekli bilgileri alabilirsin.Photoscape sanki çizgiroman düşünülerek onun için yapılmış gibi bir program.Kullanımı çok basit ve ben cs6 ve benzeri programlardan ona geçtim.Orada hem beyazlatmanın nasıl yapıldığını anlatan resimli anlatımı ve programın linkini verdim.Soruların olursa sorabilirsin.Ben Zamangezgini'yim Varülke diğer nikim.En iyi dileklerimle
Bayhun Öntürk...

Bağlantı:http://www.cizgidiyari.com/forum/resimli-anlatimlar/58911-cizgi-romanlari-parlatma-programi-photoscape.html