çevirmen aranıyor!!

çevirmen aranıyor!!

Çeviri Yardımlaşma Başlığı

Like Tree10Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08.Ekim.2012, 00:50   #1
Yeni Üye

The_immortal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 369
•Rep Seviyesi :
The_immortal is just really niceThe_immortal is just really niceThe_immortal is just really niceThe_immortal is just really nice
Yeni çevirmen aranıyor!!
Kendine güvenen 30-35 yaşlarında en az bir üniversite bitirmiş ŞAKA ŞAKA

Arkadaşlar şimdi hem tek tek sayılar çevirmekten hem de çeviri yetersizliğinden kötü çrleri önünüze sunmaktan sıkılıyorum, kendimi yiyorum Balonlama da baya bir yol aldığımı düşünürsek bir çevirmene ihtiyacım var Eğer gerçekten bu işi severek yapan birisini bulursam birlikte blog bile açarız Ekip oluruz
abdullah bunu beğendi.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
The_immortal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Ekim.2012, 14:23   #2
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
The_immortal is just really niceThe_immortal is just really niceThe_immortal is just really niceThe_immortal is just really nice
Kimse yok mu ? Acil çevirmen aranıyor daha kaliteli işler çıkarmak için :-(

The_immortal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Ekim.2012, 14:31   #3
Çeviri Balonlama

abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
abdullah is on a distinguished road
Balonlamada bende yardımcı olmak istiyorum birde çevirmen arkadaş bulabilirsek forum için daha fazla çeviri ve balonlama bizleri bekliycek
abdullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Ekim.2012, 14:35   #4
Yönetici

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1024222
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Sevgili dostum, heyecanını ve aceleni anlıyorum ama çevirmenler "birisi bize çağrı yapsa da biz de çeviri işine girsek" diye sırada beklemiyorlar , biraz sabretmek gerekecek. Dün gece yayınladın çağrını. Bakarsın bugün yanıt verecek bir dostumuz çıkar, bakarsın bir hafta sonra. Ben de takip ediyor olacağım konuyu. Bir aday var aslında. Yaptığı çeviri çalışmalarını kısa süre içinde göndereceğini umut ediyorum. Umarım uygun bir eşleşme yaratabiliriz. Elbette bu arada başka istekliler çıkarsa da güzel olur.
vefalı bunu beğendi.
direnc11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Ekim.2012, 14:35   #5
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
Alıntı: abdullah´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Balonlamada bende yardımcı olmak istiyorum birde çevirmen arkadaş bulabilirsek forum için daha fazla çeviri ve balonlama bizleri bekliycek

Çok sağol dostum bir de çevirmen bulsak dediğin gibi ekip hazır :-)

Alt 08.Ekim.2012, 14:38   #6
Yönetici

•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Alıntı: abdullah´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

abdullah senin için de çevirmen arayacağız. Dersler ne durumda bu arada? Okullar açıldı, sınavlar yaklaşacak... Sen balonlama yapacağım diyorsun. Yap tabi, güzel olur da okulu aman ihmal etme.

Sevgiler
direnc11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Ekim.2012, 14:38   #7
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
Alıntı: direnc11´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili dostum, heyecanını ve aceleni anlıyorum ama çevirmenler "birisi bize çağrı yapsa da biz de çeviri işine girsek" diye sırada beklemiyorlar , biraz sabretmek gerekecek. Dün gece yayınladın çağrını. Bakarsın bugün yanıt verecek bir dostumuz çıkar, bakarsın bir hafta sonra. Ben de takip ediyor olacağım konuyu. Bir aday var aslında. Yaptığı çeviri çalışmalarını kısa süre içinde göndereceğini umut ediyorum. Umarım uygun bir eşleşme yaratabiliriz. Elbette bu arada başka istekliler çıkarsa da güzel olur.

Haklısın fazla aceleci çıktım dostum :-) Sebebi ise bu ekip işi beni daha da isteklendirdi :-) İnşallah o çevirmen dost olumlu cevaplarla bize döner :-)

Alt 08.Ekim.2012, 14:47   #8
Onursal Üye

okan1964 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 21888
•Rep Seviyesi :
okan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond repute
Selamlar;
Bende bu işlere yeni başladım , photoshop bilmiyorum ama paint.net ile ilerlemeye çalışacağım . Benim de projelerim arasında once renkli zagor balonlaması (cizgi diyar gucu grubu ile gorusuyorum ) onlara katılmazsam yalnız yada bir ekiple zagor'un s/b da olsa maxi,special,almanak,gigant, v.s. gibi 300 dpi kaliteli taramalarını yapmak istiyorum. Maalesef bir çoğunun Türkçesi yok . O yüzden italyanca - Turkce cevirilere ihtiyac var . Biz de balonlama ile destek verebiliriz. Ben bu grup işlerinde işlerin biraz yavaş gittiğini ve herkesin aynı fikirde olmadığını gördüm. Haklı olarak grubu ilk kuranlar sonradan gelenlerin kendi kurallarını kabul etmesini bekliyorlar. Buda bizim fikrimizin değerini ortadan kaldırıyor. Bakalım nasıl bir sonuç alacağız. Bende sizin başlığı takip edeceğim..
kolay gelsin,,,,,
okan1964 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Ekim.2012, 14:54   #9
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
Şimdi ekip çalışmalarında sadece kategori yönünden ayrım olur diğer türlü ayrımlar nasıl olur bilmem. Mesela benim gibi gençler ya da genç ruhlulur ya da kendini genç hissedenler her zaman marvel..dc...parlak yeni nesil hikayelerle uğraşmak ister..Takipte kal dostum emin ol yeni bir ekip kurabiliriz

Alt 08.Ekim.2012, 15:01   #10
Yönetici

•Rep Seviyesi :
Alıntı: okan1964´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamlar;
Bende bu işlere yeni başladım , photoshop bilmiyorum ama paint.net ile ilerlemeye çalışacağım . Benim de projelerim arasında once renkli zagor balonlaması (cizgi diyar gucu grubu ile gorusuyorum ) onlara katılmazsam yalnız yada bir ekiple zagor'un s/b da olsa maxi,special,almanak,gigant, v.s. gibi 300 dpi kaliteli taramalarını yapmak istiyorum. Maalesef bir çoğunun Türkçesi yok . O yüzden italyanca - Turkce cevirilere ihtiyac var . Biz de balonlama ile destek verebiliriz. Ben bu grup işlerinde işlerin biraz yavaş gittiğini ve herkesin aynı fikirde olmadığını gördüm. Haklı olarak grubu ilk kuranlar sonradan gelenlerin kendi kurallarını kabul etmesini bekliyorlar. Buda bizim fikrimizin değerini ortadan kaldırıyor. Bakalım nasıl bir sonuç alacağız. Bende sizin başlığı takip edeceğim..
kolay gelsin,,,,,

Çizgi Diyar Gücü de bu forumun bir parçası, diğer dostlarımızın yaptığı çalışmalar da öyle. Dostlarımız ekip halinde ya da bireysel olarak güçleri ve olanakları ölçüsünde bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Herkesin aynı fikirde olmaması da son derece normal. Amacımız elbette daha fazla sayıda ve daha hızlı üretim yapmak. Bu tartışmadan da fark ettiğin üzere çeviri yapacak arkadaşlar kolayca bulunamıyor. Hızı etkileyen sebeplerden bir tanesi bu. Ancak ilgi giderek artıyor.

Senin balonlama ile ilgili destek verme istekliliğin de çok kıymetli, çok sevindirici ve diğer dostlarımız gibi senin fikrin de önemli. Başlangıç olarak 1-2 sayfa örnek balonlama yapabilirsen balonlamada mevcut seviyeni tesbit etmiş oluruz. Sevgiler...
vefalı, lotoloto ve The_immortal bunu beğendi.

Konu direnc11 tarafından (08.Ekim.2012 Saat 15:03 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks

Seçenekler
Stil