Balonlama Yapacak Kişiler

Balonlama Yapacak Kişiler

Çeviri Yardımlaşma Başlığı

Like Tree3Likes
  • 1 Post By bergill
  • 1 Post By homeric
  • 1 Post By vkopuzoglu

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08.Ağustos.2012, 05:46   #1
Çeviri Balonlama

bergill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 46138
•Rep Seviyesi :
bergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond repute
Standart Balonlama Yapacak Kişiler
Çevirisini yaptığım çizgi romanları balonlayacak biri ya da birilerini arıyorum. Çevireceklerim tek sayılık ya da 5 6 sayılık kısa şeyler olacak.
vkopuzoglu bunu beğendi.
bergill isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 08.Ağustos.2012, 05:55   #2
Çeviri Balonlama

homeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 132524
•Rep Seviyesi :
homeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond repute
Çevireceğiniz kitaplar hakkında daha ayrıntılı bilgi verirseniz, yardımcı olacak kişiler aydınlanır. Örneğin adı, türü gibi...
vkopuzoglu bunu beğendi.
homeric isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 08.Ağustos.2012, 05:56   #3
Çeviri Balonlama

abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
abdullah is on a distinguished road
Anladığım kadarıyla Comics. Sitemizde bu işle ilgilencek onlarca kişi vardır eminim Çeviri en zor iş bence bi kere dil istiyor
abdullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 08.Ağustos.2012, 06:00   #4
Çeviri Balonlama

bergill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 46138
•Rep Seviyesi :
bergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond repute
Elimde balonlanmayı bekleyen bir çeviri var zaten şu an bana gereken kaliteli iş çıkarabilecek, tecrübeli ve tercihen 18 yaş üstü kişiler. Ben kaliteli çeviri yaparım o yüzden balonlayacak kişinin de aynı seviyede olmasını istiyorum.Çevireceğim şeyler de benim hoşuma giden, ilginç bulduğum kısa çizgi romanlar olacak.
bergill isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 08.Ağustos.2012, 07:13   #5
Süper Üye

vkopuzoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 37137
•Rep Seviyesi :
vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute
İnşallah aradığın arkadaşı bulursun Yapmaya çalıştığın şey çok emek isteyen güzel bir uğraş şimdiden kolay gelsin. Ancak o yaş sınırlamasını direk öyle değilde hani balonlamayı kaliteli yapacak birini arıyorum deseydin daha iyi olabilirdi. Sonuçta bu programla olduğu için 18 yaşından küçük biri de gayet kaliteli iş yapabilir. O yüzden iş ilanı verir gibi bu kadar ciddi olmaya gerek olmadığını düşünüyorum tabi bu sadece benim görüşüm. Çalışmalarınızı sabırla bekleyeceğim kolay gelsin hayırlı Ramazanlar herkese
Şükrü bunu beğendi.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 08.Ağustos.2012, 13:25   #6
Çeviri Balonlama

Şükrü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 141750
•Rep Seviyesi :
Şükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond repute
Şükrü - İCQ üzeri Mesaj gönder Şükrü - AİM üzeri Mesaj gönder Şükrü - MSN üzerinden mesaj gönder Şükrü - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Yeni
Alıntı: bergill´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Elimde balonlanmayı bekleyen bir çeviri var zaten şu an bana gereken kaliteli iş çıkarabilecek, tecrübeli ve tercihen 18 yaş üstü kişiler. Ben kaliteli çeviri yaparım o yüzden balonlayacak kişinin de aynı seviyede olmasını istiyorum.Çevireceğim şeyler de benim hoşuma giden, ilginç bulduğum kısa çizgi romanlar olacak.

18 Yaş beni de kastı, valla çok iyi değilimdir, fakat yeteri
kadar olan kalitemi diyarın çok iyi bildiği belli. 14 Yaşında
olmasam gönderin derdim fakat olmaz dersiniz yüksek
ihtimalle ilgilenirseniz sevinirim yine de

Alıntı: vkopuzoglu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İnşallah aradığın arkadaşı bulursun Yapmaya çalıştığın şey çok emek isteyen güzel bir uğraş şimdiden kolay gelsin. Ancak o yaş sınırlamasını direk öyle değilde hani balonlamayı kaliteli yapacak birini arıyorum deseydin daha iyi olabilirdi. Sonuçta bu programla olduğu için 18 yaşından küçük biri de gayet kaliteli iş yapabilir. O yüzden iş ilanı verir gibi bu kadar ciddi olmaya gerek olmadığını düşünüyorum tabi bu sadece benim görüşüm. Çalışmalarınızı sabırla bekleyeceğim kolay gelsin hayırlı Ramazanlar herkese

Mesela ben Çok küstahça oldu di mi

Şükrü isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 10.Ağustos.2012, 00:25   #7
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 718251
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Alıntı: bergill´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Sevgili bergill,
Neyi çevirdiğinizi - çevireceğinizi yazarsanız balonlama yapan arkadaşlar için faydalı olacaktır. Aynı çeviri gibi balonlama da sevilen çizgi roman üzerinde çalışıldığı takdirde keyif verici olur.

The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 10.Ağustos.2012, 01:25   #8
Kıdemli Üye

EfsaneŞair42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 19
•Rep Seviyesi :
EfsaneŞair42 is on a distinguished road
Çevirdiğiniz sayının bir sahifesini koyarsanız bi bakalım der,m

Şiir Bir Dildir;bazen acıyı bazen tatlıyı anlatır...
EfsaneŞair42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks

Seçenekler
Stil