408 Adet Türkçe Destekli Comic Font Paketi.

408 Adet Türkçe Destekli Comic Font Paketi.

Çeviri Yardımlaşma Başlığı

Like Tree23Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19.Şubat.2012, 13:59   #1
Süper Üye

zinzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 6620
•Rep Seviyesi :
zinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond repute
zinzi - MSN üzerinden mesaj gönder
Success Sm 408 Adet Türkçe Destekli Comic Font Paketi.
Ülkemizin en yetenekli çizgi roman çizerlerinden Kenan Yarar Facebook üzerinden kendi font arşivini paylaşdı. Face üzerinde ulaşamamış bazı dostlarımızda buradan indirebilirler.

"Online veya amatörce dergi hazırlayıp yollayan arkadaşların en büyük sorunu Türkçe karakter eksikliği. Bunu nette sağlam bir Türkçe karakter destekli comic fontlar bulamamalarına bağlayıp burada arşivimden bu paketi paylaşıyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Cümleten kolay gelsin 408 Adet Türkçe karakter destekli comic font paketi." (Kenan Yarar )

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
zinzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Şubat.2012, 18:26   #2
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

ekenciz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 302707
•Rep Seviyesi :
ekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond repute
Teşekkür ederim.
ekenciz isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Şubat.2012, 11:11   #3
Süper Üye

filmografi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 109345
•Rep Seviyesi :
filmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond reputefilmografi has a reputation beyond repute
teşekkürler.... çok işe yarayacak bir paket...

Biz ki caniyiz! Herkes için ekmek, iş ve her türlü bağımsızlık ve adaleti istiyoruz.
Pyotr Alexeyevich Kropotkin
filmografi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Şubat.2012, 13:49   #4
Yeni Üye

santiago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 11098
•Rep Seviyesi :
santiago has a reputation beyond reputesantiago has a reputation beyond reputesantiago has a reputation beyond reputesantiago has a reputation beyond reputesantiago has a reputation beyond reputesantiago has a reputation beyond reputesantiago has a reputation beyond reputesantiago has a reputation beyond reputesantiago has a reputation beyond reputesantiago has a reputation beyond reputesantiago has a reputation beyond repute
kendisini penguen'deki sayfasından takip ediyorum. Özellikle facebook sayfasında yapmakta olduğu çizimlerin farklı kişilerce çinilenip renkledirilmesi bir çizimin farklı hallerini görmemizi sağlıyor, takip etmenizi tavsiye ederim.
Fontlar içinde teşekkürler.
Alt 23.Mart.2012, 15:01   #5
Süper Üye

albay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 136019
•Rep Seviyesi :
albay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond reputealbay has a reputation beyond repute
408 Adet Türkçe karakter destekli comic font paketi." (Kenan Yarar )
cümlesinden hiçbirşey anlamadım. bi tek kenan yarar ismi tanıdık geldi. içeriği merak edip bakayım dedim, biraz önce hotfileden bir dosya indirmiştim şimdi git yarım saat sonra gel dedi içeriğede bakamadım. gezinirken gezinirken yarım saat sonra muhtemelen ya merakım geçecek yada konuyu unutacağım.. velhasıl işte öyle oldu.
kadirnip bunu beğendi.
albay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 23.Mart.2012, 15:38   #6
Süper Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107818
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Sayın"Albay".Bu dosya font(Yazı karakterlerin)den oluşuyor.Balonlamada işine yarar.Dosyayı al ofisin içine yükle.
albay bunu beğendi.

Hz. Mevlânâ

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Nisan.2012, 20:02   #7
Çeviri Balonlama

cengizgul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 58847
•Rep Seviyesi :
cengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond repute
balonlama haricindede işe yarar hem arayında bulunmayacak bir paylaşım olmuş el altında olması çok iyi teşekküer
Alt 07.Haziran.2012, 03:26   #8
Yeni Üye

venomemre1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
venomemre1907 is on a distinguished road
Aradığım buydu teşekkürler.
venomemre1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26.Haziran.2012, 23:56   #9
Kıdemli Üye

Esmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
Esmer is on a distinguished road
Teşekkür ederim.
Esmer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Temmuz.2015, 00:52   #10
Kıdemli Üye

çizgisayar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 4019
•Rep Seviyesi :
çizgisayar has a reputation beyond reputeçizgisayar has a reputation beyond reputeçizgisayar has a reputation beyond reputeçizgisayar has a reputation beyond reputeçizgisayar has a reputation beyond reputeçizgisayar has a reputation beyond reputeçizgisayar has a reputation beyond reputeçizgisayar has a reputation beyond reputeçizgisayar has a reputation beyond reputeçizgisayar has a reputation beyond reputeçizgisayar has a reputation beyond repute
Maalesef link ölmüş. Bir yardım edilse çok güzel olur
R.Türkmen ve gandor08 bunu beğendi.
çizgisayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
font, kenan yarar, türkçe font

Seçenekler
Stil