Bir çeviren olsa da balonlasam diyen arkadaşlar için

Bir çeviren olsa da balonlasam diyen arkadaşlar için

Çeviri Yardımlaşma Başlığı

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17.Eylül.2011, 01:30   #1
Yönetici

Gulyabani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 651984
•Rep Seviyesi :
Gulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond repute
Standart Bir çeviren olsa da balonlasam diyen arkadaşlar için
Değerli arkadaşlarım;

daha önce değerli bir üyemizle başladığımız ortak çalışma beklenmeyen aksilikler nedeni ile yarım kaldı.

Aramızdaki keşfedilmemiş yetenekleri ortaya çıkarmasına yardımcı olabileceğini düşünerek daha önceden hazırladığım tercümeyi paylaşmak istiyorum.

Dergi budur => [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Tercümesi de budur => [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Emek ve zaman kaybına neden olmamak ve balonlamanın bir kaç kişi tarafından ayrı ayrı yapılmasını önlemek için balonlamayı üstlenen kişinin bu mesajın altına cevap yazması uygun olur.

Sevgi & Saygı
Gulyabani isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 17.Eylül.2011, 02:53   #2
Yeni Üye

MVCelebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 9377
•Rep Seviyesi :
MVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond repute
Ben başladım kardeş .Tüm fontları yeniden ayardan geçirdim daha kaliteli bir font kullanıyorum artık.Bittiğinde burdamı paylaşayım yeni konumu açayım ?

Konu MVCelebi tarafından (17.Eylül.2011 Saat 02:57 ) değiştirilmiştir.
MVCelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 17.Eylül.2011, 14:56   #3
panda78

panda78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunu geç gördüm , hemen de kapılmış umarım yapan arkadaş tekrar balonlanmasına gerek olmayacak şekilde güzel bir çalışma ortaya koyar.
  Facebook'ta Paylaş                
Alt 17.Eylül.2011, 19:52   #4
Yönetici

Gulyabani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 651984
•Rep Seviyesi :
Gulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond repute
Alıntı: MVCelebi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben başladım kardeş .Tüm fontları yeniden ayardan geçirdim daha kaliteli bir font kullanıyorum artık.Bittiğinde burdamı paylaşayım yeni konumu açayım ?

Balonlamalar başlığının altına Jungle Girl S1 B2 diye bir başlık açıp onun altında paylaşabilirsin. Kolay gelsin.
Gulyabani isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 17.Eylül.2011, 21:13   #5
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
MVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond reputeMVCelebi has a reputation beyond repute
Balonlamalar derken senin katagorinemi yoksa diğer üyelerin paylaştıkları yeremi paylaşayım ?
Alt 17.Eylül.2011, 21:31   #6
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1212477
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Alıntı: panda78´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunu geç gördüm , hemen de kapılmış umarım yapan arkadaş tekrar balonlanmasına gerek olmayacak şekilde güzel bir çalışma ortaya koyar.

panda78,
sanırım kendini otorite,bilirkişi yerine koyuyorsun bu çok yanlış..
senin güzel çalışmalarını alkışlıyoruz ama bu sivri çıkışlarıda hoş bulmadığımızı belirtelim.
Alt 17.Eylül.2011, 22:18   #7
panda78

panda78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı: büyük beyaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
panda78,
sanırım kendini otorite,bilirkişi yerine koyuyorsun bu çok yanlış..
senin güzel çalışmalarını alkışlıyoruz ama bu sivri çıkışlarıda hoş bulmadığımızı belirtelim.

Ne diyim ben şimdi büyükbeyaz moderatörüm ne yani arkadaş güzel bir iş çıkartsın dedim diye özür mü dilemem gerekiyor. Okunmayacak derecede kötü balonlamaları da gördüm, imla hataları ile dolu, balona sığmayan balondan taşan kısaca balona yerleştirilememiş çalışmalarında malesef burada yere göğe sığdırılamadığını da gördüm. Benden başka bu kötü olmuş diyen de pek yok, her ne kadar pek takdir edilmesemde balonlamasını beğenmediğim için kaç tane çalışmayı kendim yeniden balonladım. Bu çalışmanında öyle bir felakete dönüşmemesini istemek midir suçum, yapılacak işin belli bir kalitede olmasını temenni ettiğim için özür dilememi bekliyorsunuz. Kusura bakmayın ama daha çok beklersiniz.
  Facebook'ta Paylaş                
Alt 18.Eylül.2011, 00:15   #8
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
Konu Açıldı

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alt 18.Eylül.2011, 03:53   #9
Süper Üye

zinzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 6620
•Rep Seviyesi :
zinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond reputezinzi has a reputation beyond repute
zinzi - MSN üzerinden mesaj gönder
Ellerine sağlık. Çok temiz iş çıkartmışsın
zinzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 18.Eylül.2011, 04:26   #10
Süper Üye

ozaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 82641
•Rep Seviyesi :
ozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond reputeozaki has a reputation beyond repute
Alıntı: panda78´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne diyim ben şimdi büyükbeyaz moderatörüm ne yani arkadaş güzel bir iş çıkartsın dedim diye özür mü dilemem gerekiyor. Okunmayacak derecede kötü balonlamaları da gördüm, imla hataları ile dolu, balona sığmayan balondan taşan kısaca balona yerleştirilememiş çalışmalarında malesef burada yere göğe sığdırılamadığını da gördüm. Benden başka bu kötü olmuş diyen de pek yok, her ne kadar pek takdir edilmesemde balonlamasını beğenmediğim için kaç tane çalışmayı kendim yeniden balonladım. Bu çalışmanında öyle bir felakete dönüşmemesini istemek midir suçum, yapılacak işin belli bir kalitede olmasını temenni ettiğim için özür dilememi bekliyorsunuz. Kusura bakmayın ama daha çok beklersiniz.

Sayın panda78,
size sivri çıkışlarınızdan eleştiri geliyor, dikkatinizi çekiyormu ?
Bakın yine son cümlenizde "daha çok beklersiniz" demişsiniz..
Buda sert bir çıkış.. Neden "ben böyle düşünüyorum, haksızmıyım" diyipte konuyu yumuşak ve tatlı bağlamıyorsunuz ?
Yaptığınız işte kimse size laf söz edemez.. Çok güzel işler çıkartıyorsunuz, paylaşıyorsunuz.. Ellerinize, emeğinize sağlık..

Fakat, siz yürümeyi yere düşmedenmi öğrendiniz ? İlk balonlamanızı hatırlarmısınız ?
Bırakın bizlerde deneyelim, gençlerde denesin.. Ama eleştirilerinizi lütfen biraz daha olumlu/ılımlı yapın..
Saygılarımla...

Bookmarks

Seçenekler
Stil