Çeviriler İçin Destekte Bulunma Duyurusu

Çeviriler İçin Destekte Bulunma Duyurusu

Çeviri Yardımlaşma Başlığı

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21.Kasım.2010, 00:11   #1
Çeviri Balonlama

grreenman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 21835
•Rep Seviyesi :
grreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond repute
grreenman - MSN üzerinden mesaj gönder
Standart Çeviriler İçin Destekte Bulunma Duyurusu
Arkadaşlar merhaba !

upper intermediate düzeyde İngilizce biliyorum. Bildiğim kadarıyla çizgi roman çevirilerinde yardımcı olmak isterim.

Daha öncesinden hiç çizgi roman balon düzenlemesi yapmadım ve sitede konu gayet güzel açıklanmış olmasına karşın bana biraz karmaşık gözüktü.

Bu yüzden sadece çevirmenlik konusunda destek almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim diye düşünüyorum.

Groo'nun maceralarını çok seviyorum. Eğer Groo'ya meraklı başka arkadaşlar da bulabilirsem çevirme işine oradan başlamak isterim.

Herkese çok selamlar..
grreenman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 21.Kasım.2010, 00:14   #2
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1212477
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
desteğiniz için teşekkür ederiz en kısa zamanda el atalım..
Alt 21.Kasım.2010, 00:20   #3
Aktif Üye

Aliaksandr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 6005
•Rep Seviyesi :
Aliaksandr has a reputation beyond reputeAliaksandr has a reputation beyond reputeAliaksandr has a reputation beyond reputeAliaksandr has a reputation beyond reputeAliaksandr has a reputation beyond reputeAliaksandr has a reputation beyond reputeAliaksandr has a reputation beyond reputeAliaksandr has a reputation beyond reputeAliaksandr has a reputation beyond reputeAliaksandr has a reputation beyond reputeAliaksandr has a reputation beyond repute
Aliaksandr - MSN üzerinden mesaj gönder
İnşAllah bulursun çeviri kitap okumayı bende severim.Sırf çeviri ve balonlamalar güzel geliyo bu ara nedense
Aliaksandr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 21.Kasım.2010, 01:03   #4
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 718251
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Icon6
Alıntı: grreenman´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar merhaba !

upper intermediate düzeyde İngilizce biliyorum. Bildiğim kadarıyla çizgi roman çevirilerinde yardımcı olmak isterim.

Daha öncesinden hiç çizgi roman balon düzenlemesi yapmadım ve sitede konu gayet güzel açıklanmış olmasına karşın bana biraz karmaşık gözüktü.

Bu yüzden sadece çevirmenlik konusunda destek almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim diye düşünüyorum.

Groo'nun maceralarını çok seviyorum. Eğer Groo'ya meraklı başka arkadaşlar da bulabilirsem çevirme işine oradan başlamak isterim.

Herkese çok selamlar..

Selamlar arkadaşım.
İndirdiğiniz ingilizce çizgi romanı txt. dosyasına (word sayfası da olur) sayfa sayfa çeviri yaparak senaryo gibi hazırlamanız lazım. Eğer herhangi bir çizgi romanı çevirip '' ben çevirdim balonlayacak var mı? '' diye sormanıza gerek kalmaz. Ben memnuniyetle balonlamasını yaparım. Çevirip tamamladığınız bir çizgi roman olursa bana mesaj atın.

The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 21.Kasım.2010, 16:12   #5
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
grreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond reputegrreenman has a reputation beyond repute
Bu habere çok sevindim. Bu hafta çeviriye başlayacağım. Bitirdiğim kısımları sayfa sayfa gönderirim.

Yardım için çok teşekkürler, görüşmek üzere..
Alt 21.Kasım.2010, 16:16   #6
Çeviri Balonlama
Yönetici

•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Alıntı: grreenman´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu habere çok sevindim. Bu hafta çeviriye başlayacağım. Bitirdiğim kısımları sayfa sayfa gönderirim.

Yardım için çok teşekkürler, görüşmek üzere..

Hangi çizgi romanı çevireceğinizi yazarsanız, ben de indirip ön hazırlık yaparım.
Sayfa sayfa göndermesenizde olur. Bütün halinde bir çeviriyi kısa sürede balonlayabilirim.
Çizgi roman ismini ve çeviriyi bitirdiğinizi bana özel mesajla bildirirseniz beraberce güzel bir iş yaparız.

Alt 21.Kasım.2010, 16:38   #7
panda78

panda78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben de Balonlama yapabilirim kanımca...
  Facebook'ta Paylaş                
Alt 21.Kasım.2010, 19:58   #8
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
Çeviri için Groo'yu düşünüyorum. Çeviri ile birlikte bende ki orjinal formatını da yollarım. Niyetim işten fırsat bulabildiğim vakit gelecek hafta içinde bir sayının çevirisini tamamlamak.

Tekrar ilgi ve yardım için çok teşekkürler.
Alt 17.Aralık.2010, 16:53   #9
Süper Üye

Patrick Wilding - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 6314
•Rep Seviyesi :
Patrick Wilding has a reputation beyond reputePatrick Wilding has a reputation beyond reputePatrick Wilding has a reputation beyond reputePatrick Wilding has a reputation beyond reputePatrick Wilding has a reputation beyond reputePatrick Wilding has a reputation beyond reputePatrick Wilding has a reputation beyond reputePatrick Wilding has a reputation beyond reputePatrick Wilding has a reputation beyond reputePatrick Wilding has a reputation beyond reputePatrick Wilding has a reputation beyond repute
Çeviri konularında ben de memnuniyetle yardımcı olabilirim sizlere arkadaşlar.
Patrick Wilding isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                
Alt 17.Aralık.2010, 18:31   #10
Çeviri Balonlama
Yönetici

•Rep Seviyesi :
Arkadaşlar aynı anlamda birden fazla konu olduğu için lütfen verdiğim linkten devam edelim. Takip açısından daha rahat olacaktır.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bu başlığı kilitliyorum.

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks

Seçenekler
Stil