Bu fontu bilen ya da buna yakın önerisi olan var mı?

Milyarderdahi

Çeviri & Balonlama
9 Ağu 2013
183
1,106
CCHushHush ya da CCLutthroat değil. Bu fontu bilen var mı ya da buna benzer pek sırıtmayacak bir font önerisi olan?

PDO4ZQ.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

"daltas" dostumuz 6 yıl önce Türkçe Karakter Eklenmiş 10.000 + font'un pdf kataloğunu sunmuştu. Oradan aradığınız fontu bulma ihtimaliniz yüksek.

Ayrıca: "whatthefont","whatfontis", "freefontarchive" ve benzeri birçok siteye aradığınız fontun görüntüsünü yükleyip bu fontun adının ne olduğunu aratabilirsiniz de.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231
Eğer font bulunursa ben Türkçesini yapabilirim.

Sevgili "ekenciz", galiba fontu buldum (Soliloquous.rar), linki aşağıda. Uzak bir bilgisayarda olduğum için farklı bir dosya barındırma sitesinden aktarıyorum, bu site oldukça kısa süreli (30 gün) barındırıyormuş, hemen indirirseniz iyi olur.
[/URL]

@Mega bağlantısı ekledim: (23/7/18)
CCSoliloquous.ttf çizgi roman font ailesi (4 font: regular/bold/italik/bold italik)

(Mega)

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Sevgili "ekenciz", galiba fontu buldum (Soliloquous.rar), linki aşağıda. Uzak bir bilgisayarda olduğum için farklı bir dosya barındırma sitesinden aktarıyorum, bu site oldukça kısa süreli (30 gün) barındırıyormuş, hemen indirirseniz iyi olur.
[/URL]

Teşekkür ederim sevgili scanfan. BEn de naçizane Türkçesini yaptım paylaşıyorum.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
El birliği denilen bu olmalı.
Teşekkürler sevgili scanfan,
Teşekkürler sevgili ekenciz.
Türkçe fontu bende bir kenara ayırayım.
Elbet kullanabiliriz.

Milyarderdahi

Çeviri & Balonlama
9 Ağu 2013
183
1,106

"daltas" dostumuz 6 yıl önce Türkçe Karakter Eklenmiş 10.000 + font'un pdf kataloğunu sunmuştu. Oradan aradığınız fontu bulma ihtimaliniz yüksek.

Ayrıca: "whatthefont","whatfontis", "freefontarchive" ve benzeri birçok siteye aradığınız fontun görüntüsünü yükleyip bu fontun adının ne olduğunu aratabilirsiniz de.

tesekkur ederim, bir siteyi denemistim ama yakin bir sonuc alamamistim.

Milyarderdahi

Çeviri & Balonlama
9 Ağu 2013
183
1,106
[/URL]

Cok sagolun, bu fonta baya bakmistim, cok tesekkur ederim.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Valla gurur duydum hepinize tek tek teşekkür ederim. Maşşallah yardımlaşma nasıl olur diye ders niteliğinde bir iş olmuş. Hepinizin eline sağlık Allah razı olsun iyi ki varsınız.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Değerli Comicist'in paylaştığı fontun linki ölmüş.
Özel mesaj da yazamadım kendisine.
Elinde olan bir arkadaş paylaşabilir mi rica etsem.