Conan Gönüllü aranıyor?

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Conan_and_the_Jewels_of_Gwahlur-000.jpg

Conan_and_the_Jewels_of_Gwahlur-007.jpg

Gwahlur'un Mücevherleri isimli macerayı çevirmeye başladım ancak balonların ve yazıların silinmesi gerek. Bunu yapan arkadaşımız olursa bu sayıyı çevireceğim. Biraz çevirdim içinde bu çevirdiklerimin de olduğu sayıyı indirebilirsiniz. Yapmanızı istediğim şu; İşlediğiniz dosya bana photoshop dosyası olarak gelmeli ve balonu sildiğiniz katman ayrı olmalı. Silme işlemini bitirdikten sonra yazıları örten katmanın opaklığı %75 olmalı. Ben altta yazıları görerek çeviri ve balonalmayı aynı anda yapıyorum. Elbetta balonun ve yazıların olduğu bölge path olarak photoshop içinde saklanmış ise bu çok daha iyi olur ama şart değil. Gönüllü varsa çevireceğim. Yoksa belki yine yaparım ama bayağı zaman alacak, bu aralar başka işlerim de var ve gündüzleri boş değilim.
Çevrilcek dosya aşağıda beş altı sayfası da çevrili.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Size emin olun zaman sıkıntım olmasa seve seve becerebildiğim kadar yardımcı olmaktan gurur duyarım ancak emin olun bu iş yoğunluğunda bizde pek iç açıcı durumda değiliz.Bu nedenle özrümü ve mazeretimi kabul ediniz.Emekleriniz ödenmez.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Size emin olun zaman sıkıntım olmasa seve seve becerebildiğim kadar yardımcı olmaktan gurur duyarım ancak emin olun bu iş yoğunluğunda bizde pek iç açıcı durumda değiliz.Bu nedenle özrümü ve mazeretimi kabul ediniz.Emekleriniz ödenmez.

Cevabınızdan dolayı teşekkür ederim. Zaten gönüllülük esasıyla yapılacak bir iş. Eminim zamanı olan bir çıkacaktırç

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Mediafire'a olabilir. Ya da mega, hangisini isterseniz olur. Bu arada hanımkızımızın şimdiden eline sağlık.
Örnek bir photoshop dosyasını da aşağıya yükledim.
Conan_and_the_Jewels_of_Gwahlur-012.psdhttp:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Hanımkızımızın eline sağlık. Örnek bir photoshop doyasını da yüklüyorum.
Conan_and_the_Jewels_of_Gwahlur-012.psd