Sevgili BRAN MAK MORN hakkında

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Özellikle Conan ve Kull üzerine çalışmalarıyla forumumuza ve çizgi dünyamıza önemli katkıları olan sevgili BRAN MAK MORN "Çeviri-Balonlama" üye grubuna dâhil edilmiştir.

Büyük emek ve özveri gerektiren tüm çalışmaları için teşekkür ederiz.

Sabırsızlıkla yeni çalışmalarının devamını bekler ve kendisine kolaylıklar dileriz.

BRAN MAK MORN

Çeviri & Balonlama
13 Tem 2011
193
2,213
Çizgiromanla içiçe geçmiş bir ömre sahip birisi olarak yeterince katkıda bulunamadığım diyarda beni bu şekilde "Çeviri-Balonlama" üye grubuna dâhil etmenizden duyduğum mutluluğun tarifi gerçekten imkansız. Çok teşekkür ederim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Sevgili Bran Mak Morn mahlasından belli Robert E. Howard hayranı. Aynı bizim gibi.
Tabi bu hayranlığı çalışmalarına da yansıyor. Böylelikle bizde keyiflice renkli Kull serisini okumuş oluyoruz.,
Hakkındır dostum. Selamlar.

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,727
Kdz. Ereğli
REH'in ruh halini en iyi anlatan kahraman Bran Mak Morn'dur. Tabiri caizse, soylu kahramanlar ve krallarla dolu REH evreninin Köroğlu'sudur Pict Kralı.

Çizgi Diyarı'nda Robert E. Howard'ın Conan'dan ibaret olmadığını hatırlatan en önemli isim de Bran Mak Morn'dur. Bu isim mahlas olarak kendisine çok yakışıyor.

Tevazusu ise kendi gönlünün güzelliğinden... REH okurlarına farklı bir ufuk açan Bran Mak Morn kardeşimize aramıza hoşgeldin diyorum.

Çalışmalarını ilgiyle izliyoruz...